Сумчани серед кращих юних рятувальників з порятунку постраждалих на воді

Днями сумська команда повернулась з VІІ Міжнародних XІІ Всеукраїнських  змагань юних рятувальників «Школа безпеки», які проходили у Волинській області.

У цьогорічних змаганнях взяли участь предствники з АР Крим, 19 областей України, міст Києва та Севастополя, а також 4 іноземні команди – Республіки Білорусь, Польщі, Словаччини і Російської Федерації – всього понад 250 чоловік.Діти змагалися у наступних дистанціях: «Бойове розгортання та гасіння пожежі», «Рятувальні роботи на висотній будівлі», «Аварійно-рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення», «Рятувальні роботи на акваторії».

На одній з найскладніших дистанцій «Рятувальні роботи на акваторії» сумська команда «Барс» показала один з найкращих результатів. Юнакам та дівчатам довелося виконувати нелегкі завдання: рятувати потерпілого вплав з поверхні та з зануренням, плавати на довгі дистанції з рятувальним колом, подавати рятувальну мотузку потерпілому, рятувати постраждалих за допомогою плавзасобів.

Після минулорічної участі у змаганнях команда протягом року наполегливо тренувалась та віддавала багато часу, займаючись у плавальному басейні Сумського Державного університету. І вже цього року, продемонструвавши всі свої навички та вміння, серед 26 команд-учасників сумчани вибороли почесне третє місце.

Окрім безпосередньої участі у змаганнях, члени команди активно займаються пропагандою безпечного способу життя. Вони виступають перед однолітками, меншими школярами, вихованцями дошкільних навчальних закладів, навчають їх вимогам безпеки, діям у екстремальних ситуаціях та наданню допомоги постраждалим.

Юнаки і дівчата  не збираються зупинятися на досягнутому. Протягом року будуть наполегливо працювати над удосконаленням своїх вмінь і навичок, щоб на наступних змаганнях вибороти бажане перше місце. 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов