Сумський державний університет урочисто привітав нову зміну студентів (першокурсників)

31 серпня в Сумському державному університеті пройшли урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти – інженерного, технічного, економічного, гуманітарного, юридичного, медичного напрямів. Цьогоріч університетську родину поповнили майже 1200 випускників шкіл, гімназій, технікумів та коледжів, серед яких 700 осіб навчатиметься за державним замовленням.

Щоб стати повноправними  студентами, першокурсники гуртом склали клятву, яку вони пронесуть протягом усього навчання – нести честь  студента СумДУ, невтомно здобувати знання, бути чесною та порядною, наполегливою в досягненні мети людиною, оволодіти обраною професією так, щоб бути найбільш корисним народу України.

Символ та візитівку навчання – студентський квиток – офіційно вручив ректор СумДУ Анатолій Васильєв та звернувся до першокурсників із вітальним словом: «Кожен із вас має можливість упродовж п’яти років здобути якісні знання, аби у майбутньому стати висококваліфікованим фахівцем, справжнім інтелектуалом та яскравою особистістю, а Сумський державний університет допоможе вам цього досягти».  

До студентів, їхніх батьків та рідних звернувся і голова Сумської обласної ради Геннадій Михайленко: «Сумський державний університет – це провідний та визнаний навчальний заклад у нашому регіоні. Протягом останніх років він займає провідні місця за більшістю рейтингових позицій. Для вас СумДУ відкриває цілий світ перспектив та дає шанс реалізувати найзаповітніші мрії.»

За словами заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Тамари Іщенко із року в рік СумДУ готує справжніх професіоналів, гідне покоління ініціативних, професійних, перспективних та далекоглядних фахівців із медицини, інженерії, соціальних комунікацій, економіки та юриспруденції. І набір першокурсників 2012 року – не виняток.

Щоб пробудити прагнення першокурсників до навчання, кращі студенти СумДУ запалили «Смолоскип Знань». Також на студентів чекала святкова дискотека за підтримки президента Фонду «Ти не один – ми разом» Олександра Костенка, який також привітав першокурсників зі святом та побажав кожному бути гідним звання студента СумДУ, примножувати і славити наукові, культурні та спортивні традиції університету.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України збільшило обсяг прийому в Сумському державному університеті за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» денної форми навчання за кошти держбюджету на 25%.  Це рекордний показник бюджетних місць на Сумщині.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов