На Сумщині п’ятий – найвищий клас пожежної небезпеки

Через тривалий період спекотної погоди Сумська область опинилась в числі регіонів України з  найвищим класом пожежної небезпеки. У першу чергу це стосується  пожеж у лісах. Цьогоріч площа, пройдена вогнем, вже складає більше 37 га. Основний фактор виникнення таких загорянь - людський. На ліквідацію пожеж у лісах залучаються протипожежні формування лісового господарства і підрозділи МНС.

 В області посилено заходи пожежної безпеки, створено оперативний штаб під керівництвом голови Сумської облдержадміністрації Юрія Чмиря, який щоденно аналізує інформацію зі всіх куточків регіону, координує дії служб та проведення попереджувальних заходів. У лісах здійснюються рейди з виявлення порушників правил пожежної безпеки. Загалом у поточному році проведено більше 1 тис. таких перевірок.

МНС застерігає: забороняється розведення багать у лісах та поблизу них, у даний період діють обмеження на доступ населення до лісових масивів, заборонений в’їзд до них транспортних засобів. Пам’ятайте, що навіть недопалок чи сірник, безпечно кинуті у траву, можуть спричинити велику пожежу.

Також керівникам на місцях треба вжити всіх заходів щодо недопущення спалювання стерні, пожнивних залишків, розведення багать на полях, зокрема й на тих, де жнива закінчилися. Такі дії можуть призвести до виникнення пожеж на сусідніх полях та створити загрозу розташованим поруч лісовим насадженням.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов