Появился ответ мэра Сум на петицию относительно возвращения земли школе №12 и гимназии №1

В своей петиции Степаненко Александр Анатольевич обратился к местной власти с просьбой остановить строительство на территории школы .

Авто петиции написал  о том, что земля была незаконно передана в аренду, а сейчас на земле, которая должна использоваться детьми, незаконно строится торговое трехэтажное здание.

Вот что ответил мэр Сум на электронную петицию:

«На Вашу електронну петицію, розміщену на порталі «Єдина система місцевих петицій», повідомляємо наступне.

Земельна ділянка за адресою: м. Суми, вул. Засумська, 3/1, кадастровий номер 5910136600:19:034:0026, площею 0,0600 га, рішенням Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2049-МР «Про вилучення земельних ділянок у підприємств, установ, організацій» була вилучена у комунальної установи «Сумська гімназія №1» (за клопотанням директора гімназії № 1 від 22 серпня 2006 року) та передана в оренду підприємцю Семеніхіній О.В. під розміщення квіткового павільйону.

В подальшому, в зв’язку з переходом права власності на будівлю квіткового павільйону від Семеніхіної О.В. до Крамаренко О.І. та відповідно до рішення Сумської міської ради від 22 червня 2011 року № 619-МР «Про припинення та перехід права користування земельними ділянками», 31 серпня 2011 року укладено договір оренди на зазначену земельну ділянку з Крамаренко Ольгою Іванівною. Строк дії договору – до 23 червня 2021 року.

Управлінням архітектури та земельних відносин Сумської міської ради, яке на той час виконувало повноваження органу містобудування та архітектури, ФОП Крамеренко О.І. 03 жовтня 2013 надано містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 959/11.01-15 для реконструкції квіткового павільйону за адресою: м. Суми, вул. Засумська, 3/1.

В єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, присутня інформація щодо реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт будівництва: «Торгівельний павільйон; м. Суми, вул. Засумська, 3/1» від

01 листопада 2013 № СМ 083133050477, замовник будівництва ФОП Крамаренко О.І.

За результатами позапланової перевірки, що проведена управлінням державного архітектурно-будівельного контролю (на підставі звернення до міського голови м. Суми депутата Сумської міської ради Губської І.О.), встановлено, що відповідно до повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт від 24.05.2017 № СМ 103171440051, право на будівництво передано іншому замовникові, а саме: громадянці Василенко Тетяні Вікторовні, яка розпочала підготовчі роботи шляхом встановлення огорожі будівельного майданчика за межами земельної ділянки, наданої в оренду.

До цього ж, проектною організацією ПП «Суми-Южана» замовнику будівництва ФОП Крамаренко О.І. в 2013 році передано проектну документацію для виконання будівельних робіт на об'єкті будівництва «Торгівельний павільйон; м. Суми, вул. Засумська, 3/1», розроблену з порушенням вимог законодавства, містобудівної документації, вихідних даних для проектування об'єктів містобудування, будівельних норм, державних стандартів і правил.

За результатами перевірки складений акт, протокол про адміністративне правопорушення, припис про усунення порушення вимог законодавства і припис про зупинення виконання будівельних робіт.

Відносно забудовника розпочато провадження в адміністративній справі згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення». 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
720 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует