Автомобіль з невідповідними реєстраційними даними виявили в пункті пропуску «Катеринівка»

Автомобіль марки «Mitsubishi ASX 1.6 MT» української реєстрації з невідповідними реєстраційними даними виявлено під час прикордонно-митного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Катеринівка» 1 серпня 2012 року.

Інформація про наміри незаконного переміщення через державний кордон транспортного засобу по підробленим реєстраційним документам в даному пункті пропуску, до прикордонників надійшла завчасно.

Громадянин України, покидаючи територію України, в пункті пропуску для проходження контролю спрямував свій автомобіль спрощеною смугою руху, «ЗЕЛЕНИЙ КОРИДОР». Однак, виходячи з аналізу та оцінки ризиків, прикордонники ініціювали виведення вищевказаного транспортного засобу на смугу руху «ЧЕРВОНИЙ КОРИДОР» для проведення більш ретельного огляду транспортного засобу та проведення поглибленої перевірки документів на автомобіль.

В ході перевірки відповідності реєстраційних даних по інформаційній базі ДАІ встановлено, що даний транспортний засіб не облікований, будь-яка інформація щодо нього в базі даних ДАІ відсутня.

Автомобіль «Mitsubishi ASX 1.6 MT» 2011 року випуску вилучено встановленим порядком та передано співробітникам Глухівського РВ УМВС України в Сумській області. Його власникові доведеться давати пояснення правоохоронцям. Попередня сума оцінки транспортного засобу складає 240 000 гривень.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов