У Сумах відкрили спортивний майданчик

27 червня відбулося урочисте відкриття спортивного майданчику: десять спортивних тренажерів Interatletika будуть радувати мешканців Кіровського мікрорайону. Завдяки проведеним заходам, можна впевнено сказати, що безкоштовний спорт може бути доступний кожному!

Ірина Рибальченко - депутат від партії «Об’єднання «Самопоміч» через виділення депутатських коштів посприяла встановленню спортивних тренажерів на своєму окрузі №39 біля СНАУ: «Я хочу внести свій невеличкий внесок в життя громадян, піклуючись про здоровий спосіб життя дітей та дорослих. Мешканці зможуть активно проводити дозвілля з користю для здоров`я. Я дуже вдячна всім, хто взяв участь в цьому СВЯТІ МОЛОДОСТІ І СПОРТУ!»

Справжнi позитивнi емоцiï та щирi посмішки дітей – насправді, подарок усім. Також в організації та проведенні свята були залучені: студенти та працівники СНАУ, школа танцю «Dance school SOL» з запальними танцями та яскравими дівчатами, креатив-студія «Давай грати», старший тренеру спортивного клубу «MAGIC ТIME» майстру спорту міжнародного класу з силового триборства, майстру спорту України з важкої атлетики Іванна Голубцова з професійними майстер-класами та проведення змагань, спортсмени ДЮСШ «Динамо» та їх тренери.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
540 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует