«Ми свідомі, що тільки живий зв’язок з людьми і розуміння їх проблем допоможе досягнути мети: побудувати країну, в якій хочеться жити.»

Маніфест ПП «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Сумський осередок ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» відкриває проект «ОБЛИЧЧЯ», метою якого є представлення громаді представників «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Сумській області та м.Суми: депутатів, членів партії, активістів та волонтерів.

Олександр Зименко - засновник та керівник осередку ПП «Об'єднання «САМОПОМІЧ» у Сумській області. Відповідальний за розвиток партійного руху в регіоні: безпосередньо приймає участь у вирішенні проблем та залученні ресурсів для подолання перешкод у діяльності партії; виконує обов'язки провідного менеджера з адміністративної діяльності управління регіональної політики департаменту внутрішньої діяльності. Водночас депутат та голова фракції ПП «Об'єднання «САМОПОМІЧ» у Сумській міській раді. Також є головою постійної комісії з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації. Депутат по декількох округах: переймається питаннями поліпшення стану доріг, освітлення вулиць, благоустрою прибудинкових територій, встановлення внутрішньобудинкових мереж, ремонтом дахів тощо. За час виконання депутатських обов'язків подано 111 запитів та звернень, прийнято 9 ініційованих поправок до проектів рішень, 7 проектів рішень, зроблено 16 виступів та прийнято 270 громадян. Цінності та мета: доступність та відкритість, максимальна прозорість депутатської діяльності та робота в інтересах громади.
«Я не прагну пустої слави. Нехай за мене говорять мої справи.»

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)