Служба у справах дітей привітала підопічних із закінченням школи

Служба у справах дітей влаштувала для цьогорічних випускників шкіл з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, свято останнього дзвоника.

На святкування запросили 19 випускників 9-х та 11-х класів. Четверо з поважних причин не змогли прийти, решта приймали вітання від заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ, начальника Служби у справах дітей Валерії ФЕРКАЛЮК, керівника Координаційного центру гуманітарної політики СумДУ Ніни СВІТАЙЛО та першокурсників цього вишу, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота».

Вітаючи дітей із закінченням школи, дорослі бажали їм знайти свою стежку в житті і пройти її достойно.

«Від щирого серця вітаю вас із закінченням шкільного життя, про яке залишаться приємні спогади. Позаду у вас уроки та зустрічі з однокласниками, попереду – новий етап життя. Бажаю здобути професію, про яку ви мрієте, і реалізуватись у професійному та особистому житті», – сказала, звертаючись до дітей, Альона Дмітрєвская.

Кожному випускнику вручили квіти, пам’ятні та солодкі подарунки.

Наостанок гості відвідали бібліотечно-інформаційний центр СумДУ, де за усталеною у виші традицією загадали бажання, поклавши руки на фоліант Пересопницького Євангеліє.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)