0542.ua

График проведения праздника «Последний звонок» и церемоний вручения аттестатов выпускникам Сум

На сайте Сумского городского совета появились графики проведения праздника «Последний звонок» в школах и график церемоний вручения аттестатов выпускникам.

«Последний звонок»

№ з/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Дата проведення свята

Час проведення свята

КУ ССШ № 1

26.05.2017

8:30

КУ ССШ № 2

26.05.2017

8:30

КУ ССШ № 3

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 4

26.05.2017

9:00

КУ ЗОШ № 5

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 6

26.05.2017

8:30

КУ ССШ № 7

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 8

26.05.2017

8:30

КУ ССШ № 9

26.05.2017

8:30 (1, 2, 9-11 класи)

11:00 (3-8 класи)

КУ ССШ № 10

26.05.2017

9:00

КУ СНВК № 16

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 12

26.05.2017

10:00

КУ ЗОШ № 13

26.05.2017

9:00

КУ ЗОШ № 15

26.05.2017

9:00

КУ ССШ № 17

26.05.2017

9:00

КУ ЗОШ № 18

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 19

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 20

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 21

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 22

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 23

26.05.2017

9:00

КУ ЗОШ № 24

26.05.2017

8:30

КУ ССШ № 25

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 26

26.05.2017

9:00

КУ ЗОШ № 27

26.05.2017

8:30

КУ ЗОШ № 29

26.05.2017

9:00

Гімназія № 1

26.05.2017

8:30

Олександрівська гімназія

27.04.2017

12:00

Піщанська ЗОШ

26.05.2017

8:30

В-Піщанська ЗОШ

26.05.2017

8:30

Вручение аттестатов

з/п

Назва навчального закладу

Дата проведення випускного вечора

Час проведення випускного вечора

Місце проведення урочистостей

КУ ССШ № 1

24.06.2017

17:00

Актова зала СНАУ

КУ ССШ № 2

24.06.2017

15:00

Театр юного глядача

КУ ССШ № 3

24.06.2017

18:00

 Актова зала школи

КУ ЗОШ № 4

24.06.2017

19:00

 Сумська обласна філармонія

КУ ЗОШ № 5

24.06.2017

16:00

«Ровесник»

(м. Суми, вул. Лісна, 10

КУ ЗОШ №6

24.06.2017

19:00

Актова зала школи

КУ ССШ № 7

24.06.2017

16:00

Театр ім.Щепкіна

(м. Суми,пл. Театральна, 1)

КУ ССШ № 9

24.06.2017

18:00

Актова зала СумДУ

КУ ССШ № 10

24.06.2017

17:00

 Палац культури ПАТ «Сумське НВО»

КУ СНВК № 16

24.06.2017

15:00

Актова зала закладу

КУ ЗОШ № 12

24.06.2017

18:00

Театр юного глядача

КУ ЗОШ № 13

09.06.2017

12:00

Актова зала школи

24.06.2017

17:00

Актова зала школи

КУ ЗОШ № 15

24.06.2017

17:00

Актова зала СДПУ

ім. А. С. Макаренка

КУ ССШ № 17

24.09.2017

17:00

ПК «Хімік»

КУ ЗОШ № 18

24.06.2017

18:00

Актова зала школи

КУ ЗОШ № 19

24.06.2017

18:00

Конференц-зал Сумської обласної лікарні

КУ ЗОШ № 20

24.06.2017

16:00

Обласна філармонія

КУ ЗОШ № 21

24.06.2017

15:00

ПК «Хімік»

КУ ЗОШ № 22

24.06.2017

15:00

Актова зала школи

КУ ЗОШ № 23

24.06.2017

19:00

Актова зала СДПУ

ім. А. С. Макаренка

КУ ЗОШ № 24

24.06.2017

17:00

Обласна філармонія

КУ ССШ № 25

24.06.2017

18:00

ДК «Фрунзе»

КУ ЗОШ № 26

24.06.2017

20:00

ДК «Хімік»

КУ ЗОШ № 27

24.06.2017

15:00

Актова зала СумДУ

КУ ЗОШ № 29

24.06.2017

16:00

Обласна філармонія

Гімназія № 1

24.06.2017

19:30

ТЮГ

Олександрівська гімназія

23.06.2017

19:00

Театр ім.Щепкіна

(м. Суми,пл. Театральна, 1)

Піщанська ЗОШ

09.06.2017

10:00

Приміщення школи

В-Піщанська ЗОШ

09.06.2017

16:00

Клуб «Супутник»

с. В-Піщане

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)