Пенсіонерка із Ромнів збільшила свою пенсію удвічі через ПриватБанк

Жителька міста Ромни Сумської області Валентина Завалішина стала переможницею акції “Друга пенсія від ПриватБанку”. Протягом трьох місяців пенсіонерка отримуватиме ще одну пенсію в розмірі тієї, яку їй виплачує Пенсійний фонд.

Акція “Друга пенсія від ПриватБанку” проходила з нагоди 25-ї річниці банку в період з 19 березня по 20 квітня 2017 року. За результатами розіграшу, власниками “другої” пенсії від ПриватБанку стали 25 пенсіонерів з різних областей України.

Більше 15 років Валентина Завалішина є клієнтом Роменського відділення ПриватБанку, розміщує депозити, сплачує комунальні послуги, а з виходом на пенсію, відкрила пенсійну картку. Має власний будинок, займається господарством, любить працювати на городі і розводить кроликів. Про акцію дізналася від дочки і вирішила спробувати вдачу, зареєструвавшись на сайті у відділенні банку.

“Мені зателефонувала керівник відділення Ірина Педич і повідомила, що я стала переможницею. Радості не було меж, а ще більше хвилювання. ПриватБанку жодного разу не зраджувала, хвилювалася під час націоналізації, але продовжувала вірити і обслуговуватися, - розповідає Валентина Завалішина. - Бажаю всьому колективу здоров’я, віри, надії і щастя в особистому житті”.

Директор Сумської філії ПриватБанку поздоровив переможницю квітами, вручив сертифікат на «Другу пенсію від ПриватБанку», а в знак подяки від Валентини Анатоліївни колективу був презентований торт «Наполеон», зроблений власноруч.

“Дуже приємно дарувати пенсіонерам такі подарунки, бачити їх щасливі очі. В 2016 році, ми вітали пенсіонера з села Русанівка Липово-Долинського району, який також отримав другу пенсію від ПриватБанку, сьогодні - Валентина Анатоліївна переможниця, - говорить директор Сумської філії ПриватБанку Ігор Чернявський. - Для нас це найважливіший показник лояльності та довіри. Ми любимо та шануємо своїх клієнтів, постійно розвиваємося аби зробити наші сервіси комфортнішими та доступнішими для усіх: від юніорів до пенсіонерів”.

Загалом з пенсійною карткою для виплат клієнту доступні низка пільг. Оплата комунальних послуг без комісій, випуск та обслуговування картки безкоштовно. Надання виписки у відділенні ПриватБанку безкоштовно. Зняття готівки у всіх банкоматах на території України безкоштовно. Нарахування пенсії та грошової допомоги з Пенсійного фонду без комісії.

Банк щорічно отримує від держави підтвердження прав на виплату пенсії. ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні, і 100 тисяч - у Сумській області.

mailservice (1)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)