Депутати від партії Самопоміч долучилися до флешмобу #історія_моєї_вишиванки

18 травня – День вишиванки. У давні часи процес вишивання можна було назвати ритуалом – за нього брались у визначені дні, із чистими світлими думками, закладаючи позитивну енергію у свою працю.

Цікаво, що тоді жінки не копіювали чужі узори, не відшивали їх з інших виробів чи схем. Їх роботи були індивідуальними. Жінка володіла "мовою" орнаментального письма, де через кольори, лінії, візерунки створювала абсолютно унікальну річ, закодовану на добру долю для себе, чи рідної людини. А от відшити чужий узор для сорочки, наприклад, означало взяти на себе чужу долю.

Олександр Зименко: Для мене вишиванка – це те, що нас об’єднує, те, що ми приймаємо з молоком матусі і те, що залишається незмінним у нашому житті. Ми - нація одарена стількома талантами, що кожен раз відроджують наc. Ми брати та сестри. У вишиванці ми розуміємо, що ми єдині. І в цій єдності наша сила! 

Олександр Іванов: Вишиванка без слів розповідає про мої життєві цінності. Я - українець, хто хоче ділитися своїм корінням, історією, духом нації. Вишиванка - це символ відродження нації, її незламного духу та несхильної надії та праці, спрямованої на процвітання нашої країни. 
Денис Бутенко: Вишиванка нагадує мені скільки сил та часу знадобилось нашим предкам, щоб ми мали свободу, котру і досі ми відстоюємо. Цей одяг очищає душу, надає наснагу та спрагу до допомоги тим, хто цього потребує. Це символ сили та любові до рідного краю.

Ірина Рибальченко: Вишиванка – це символічна річ, оберіг, як для родини, так і для нації в цілому. Жінка - це джерело теплоти в родині, вона охороняє і надихає. Вишиванка для мене – це зв'язок з глибинним, це інструмент висвітлення краси, примноження переваг і надихання на розкриття з найкращих сторін кожного з нас. 

Долучайтесь до нашого флешмобу. Треба: 1. Ваше фото у вишиванці 2. Ваша історія пов’язана з вишиванкою чи ваші відчуття коли ви її вдягаєте. 3. Передати ініціативу вашим друзям з іншого регіону (тегнути) 4. Додати тег #історія_моєї_вишиванки

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)