Прикордонник відмовився від хабара в 3000 рублів РФ

Пізно ввечері 26 червня 2012 року, в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» на вхід в Україну по пішохідній смузі прибув громадянин Узбекистану, який для проходження паспортного контролю прикордонному наряду «Перевірка документів» пред’явив паспорт для виїзду за кордон громадянина Узбекистану.

Фахівцем прикордонного контролю було помічено дещо знервований стан громадянина. Як з’ясувалося, він мав на це підстави, адже його паспортний документ мав підроблені відмітки про перетин державного кордону.

З метою «вирішення питання» перетину кордону, громадянином Узбекистану було запропоновано співробітнику відділу прикордонної служби «Сопич» грошову винагороду в розмірі 3000 рублів РФ, на що прикордонник відповів відмовою та надав роз’яснення про відповідальність за спробу дачі хабара.

В діях громадянина Узбекистану, за українським законодавством, містяться ознаки злочину, передбачені ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція або давання хабара).

На даний момент чоловіка передано до Глухівського РВ УМВС України в Сумській області для складання відповідних процесуальних документів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов