У СумДУ відбулося публічне обговорення на тему «Розуміння НАТО: колективна оборона і не тільки»

11 квітня на базі Сумського державного університету відбулося публічне обговорення в рамках проекту «НАТО Радіомарафон» у регіонах України на тему «Розуміння НАТО: колективна оборона і не тільки». Організаторами заходу виступив Центр досліджень регіональної безпеки у співпраці з кафедрою журналістики та філології СумДУ.

До заходу долучилися високоповажні експерти: Світлана Ротаєнко- керівник проектів Центру інформації та документації НАТО в Україні; Бела Тецелі - радник Офісу зв’язку НАТО з питань модернізації системи командування, комунікацій та комп’ютеризації; Олег Кокошинський - віце-президент Атлантичної ради України, Богдан Червак - перший заступник Голови Держкомтелерадіо. Модератором дискусії виступив керівник проекту «НАТО Радіомарафон», представник Фундації Прав Людини Євген Фомін.

Під час дискусії «Чому Важливо бути обізнаними з питань НАТО та співпраці Україна-НАТО» експерти окреслили сучасну геополітичну ситуацію у світі, місце України у ньому, а також економічних, політичних та безпекових викликах, які перед нею стоять. Учасники заходу мали змогу поспілкуватися зі спікерами, а також отримати роздаткові матеріали щодо діяльності НАТО та Центру досліджень регіональної безпеки.

На думку керівника Центру досліджень регіональної безпеки при Сумському державному університеті Миколи Назарова, жителі Сумської області відчувають потребу у більшій та якіснішій поінформованості у питаннях безпеки, співпраці України і НАТО, а також перспективах членства у цій організації. Саме тому подібного роду заходи будуть організовуватися Центром на регулярній основі.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
162 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует