Начальник УМВС пішов на пенсію

Начальник УМВС в  Сумській області передав свої повноваження першому заступнику.

Начальник УМВС області генерал-майор міліції Петро Дяченко  прийняв рішення піти на пенсію. Про це він повідомив рапортом Міністра внутрішніх справ України  вчора під час робочої поїздки до Києва.

«Це рішення я прийняв ще в квітні місяці, коли відзначав свій 60-річний ювілей. Проте звернутись з таким проханням до керівництва МВС в період,коли вся країна і міліція в тому числі готувалась до проведення Євро-2012, з мого боку було б зрадою, - зазначив Петро Миколайович під час зустрічі з керівниками структурних підрозділів обласного управління, -  дякуючи чіткій організації роботи, працівникам міліції, і в тому числі зведеному загону, який ніс службу в містах, де  проводились  футбольні матчі, вдалося забезпечити охорону громадського порядку і не допустити надзвичайних подій. За що нам щиро дякували колеги з Харкова . Для мене,як для керівника, це найвища оцінка  роботи.  Тепер  з почуттям виконаного обов’язку я можу піти на відпочинок.»

Відсьогодні обов’язки начальника УМВС області виконує перший заступник начальника УМВС полковник міліції Михайло Валентинович Палькін.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов