Сумська область: за два дні виявлено 65 боєприпасів

Майже щодня, за різних обставин, в тому чи іншому районі нашої області люди знаходять боєприпаси часів війни. В поточному році, на території області вже зафіксовано 172 випадки виявлення боєприпасів.

Так, 15 червня в с.Лисогубівка Конотопського району під час проведення розкопок учасники  військово-історичного клубу «Останній рубіж» натрапили на тверді металеві предмети.

Зовнішній огляд знахідки свідчив про те, що це боєприпаси, які вже багато десятків років перебувають під шаром грунту.  Проте, не зважаючи на це, могли  нести загрозу  населення.

Тому, люди  одразу припинили роботи та зателефонували до служби «101». Фахівці МНС, які прибули на місце події, встановили, що це 35 артелерійських снарядів калібру 45-мм.

Наступного дня за тих самих обставин організацією «Останній рубіж» було виявлено ще 30 артелерійських снарядів калібру 76-мм.

 На місці знаходження вибухонебезпечних предметів виставлена охорона та подано заявку на знешкодження.

Варто нагадати, що дії населення в таких ситуаціях повинні бути виваженими та чіткими. Ні в якому разі не можна торкатися боєприпасів, а тим більше їх переносити. Необхідно негайно повідомити до місцевих органів влади або в службу «101».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов