Зброя не іграшки

Тепер цю  прописну істину надовго запам’ятають дві жительки обласного центру, які поблизу річки знайшли протипіхотну гранату часів Великої Вітчизняної війни. Подруги майже дві доби зберігали її вдома в надії вигідно  продати колекціонерам військового приладдя.  Натомість останні порадили віддати знахідку до міліції.  Коли ж дівчата дізнались, що у власній торбинці носили смерть – жахнулись, адже наївно вважали, що гралися із муляжем.

Ольга та Оксана посміхаються: « Ми розгорнули пакет, а там граната та гільзи від патронів. В гранаті дірочка була. Ось ми і вирішили, що вона дезактивована. Подумали, що непогано було б продати знахідку гривень за сто. Понесли до дому. Наступного дня попрямували до ломбарду. Там нас як побачили, ахнули. Кажуть, щоб йшли до міліції.» 

Така ж реакція була і в правоохоронців, адже не кожного дня до них приносять небезпечну для життя зброю. Не полишаючи гарного настрою , жінки пояснили , що гранату разом із гільзами патронів вони знайшли на березі річці, в пакеті.

Веселого настрою дівчат в міліції не поділяють. Кажуть, що така безпечність могла б мати летальні наслідки як них, так і для всіх, хто знаходився поруч.

«Боєприпаси взагалі і тим паче боєприпаси часів війни, які тривалий час зберігалися в землі є дуже небезпечними. Зазначу, що радіус дії вказаної гранати від 50 до 100 метрів Як би ця граната розірвалася в  закритому приміщенні  могли бути поранені, або загинули всі люди, які там знаходились», - коментує подію начальник Сумського міського  управління Володимир Рапута.

Міліція охороняла небезпечну знахідку до прибуття відповідних спеціалістів, які її знешкодили. Випадки того, що жителі регіону знаходять на своїх присадибних ділянках, водоймах , лісах подібні речі в нашому регіоні непоодинокі. Тож шановні громадяни, при виявленні вибухонебезпечних предметів вам необхідно повідомити про це відповідні служби МНС та органи внутрішніх справ, а не носити вказані предмети в особистих речах, що може призвести в подальшому до трагедії.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов