«Берегиня» просить сумчан допомогти важкохворим городянам засобами гігієни

Комунальна установа Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» опікується одинокими громадянами похилого віку, особами з інвалідністю, які не в змозі самостійно вирішувати найпростіші побутові проблеми.

В 2016 році завдяки допомозі благодійників та підтримки Сумської міської ради було залучено близько 40 тис.грн. для придбання підгузників, продуктів харчування для 500 тяжкохворих громадян та осіб з інвалідністю.

Працівники територіального центру намагаються допомогти насамперед тим, хто потребує найнеобхіднішого. Саме таким, для тяжкохворих людей є гігієнічні засоби (підгузники), миючі засоби (пральний порошок, мило) та продукти харчування.

Адміністрація територіального центру звертається, до керівників підприємств, організацій, всіх небайдужих громадян нашого міста, готових відгукнутись на чужу біль, з проханням долучитись до благодійної справи прийти на допомогу тяжкохворим людям, які живуть поруч з нами.

Допомогти можна безпосередньо засобами гігієни, миючими засобами та продуктами харчування або перерахувавши кошти для їх придбання.

Детальніше: вул. Інтернаціоналістів, 18; тел.: 60-49-95, 32-77-74.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)