У Сумах відкрилась та успішно працює крамниця електронних послуг «Твій час»

З листопада 2016 року у місті Суми відкрилась та успішно працює крамниця електронних послуг «Твій час» за адресою м. Суми, вул. Багалія, 2, оф. 3, неподалік від центрального ринку та ТЦ «Євробазар».
«Твій час» - це перша українська мережа крамниць для бізнесу! Наші  продукти і сервіси розроблені для спрощення Вашого життя і призначені для ведення бухгалтерського обліку, нарахування заробітної плати, подання звітності та електронного документообігу.
У крамниці кожен бажаючий може придбати програмне забезпечення, а саме:
- програми для подання звітності та електронного документообігу «M.E.Doc» та «СОТА»
- систему управління підприємством «ІС-ПРО» яка комплексно дозволяє вести управлінський, оперативний, бухгалтерський і податковий облік підприємства від А до Я.
- оформити найпопулярніший в Україні електронно-цифровий підпис від АЦСК «Україна» за допомогою якого ви зможете відправляти звіти у контролюючи органи.
У нашому магазині ви можете забезпечити надійний та швидкий захист для комп'ютерів за допомогою антивірусної програми «ЕSET», придбати унікальну інтерактивну платформу податкових знань TaxLink, та багато іншого.


Крім програмних продуктів у крамниці «Твій час» ви можете попрацювати самостійно у так званих «віддалених офісах», де обладнання, офісні програми та доступ до Інтернету дозволять виконати практично будь-яку задачу відправити звіти та інше. Тут можна звернутися за допомогою з питань встановлення, обслуговування та підтримки ПЗ, просто на місці висококваліфіковані спеціалісти навчать вас роботи у програмах, нададуть роз'яснення щодо заповнення та відправки звітності.
Твій час» - це місце, де все продумано до дрібниць: зручне розташування, привітний персонал та приємна атмосфера формують з нього простір, куди хочеться повертатись знову і знову. Головний принцип роботи крамниці – це за мінімум витраченого часу отримати максимальну кількість послуг, наданих якісно, в одному місці і в приємній атмосфері. Тому слоган «Твій час – у твоїх руках» цілком і повністю відображає суть мережі крамниць електронних послуг.

Запрошуємо всіх бажаючих скористатися послугами та перевагами крамниці електронних послуг "Твій час" за адресою: м. Суми, вул. Д.Багалія, 2, оф. 3, або звернутися за телефонами – (0542)705757, 0503462884.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)