Наркотики не пройдуть

Наркотичні засоби вагою 3 кг 700 г виявили прикордонники Сумського прикордонного загону спільно з працівниками Сумської митниці у тісній взаємодії зі співробітниками СБУ.

 Речовину рослинного походження виявлено завдяки вмілим і рішучим діям спільного прикордонного наряду під час прикордонно-митного контролю поїзду сполученням «Ковель-Москва» в пункті пропуску «Зернове» в ніч з 11 на 12 червня 2012 року.

Інформація щодо можливого переміщення наркотичної речовини з використанням конструктивних особливостей даного поїзду, до прикордонників надійшла завчасно.

Під час перевірки одного з купе пасажирського вагону, спільним прикордонним нарядом за допомогою службового спанієля в міжстелевому просторі було виявлено два поліетиленових пакунки розмірами приблизно 40х15х30 см з вмістом речовини рослинного походження вагою 3 кг 500 г без власника. В подальшому, під час здійснення перевірки одного з купе іншого вагону цього ж поїзду,інспектором прикордонної служби було замічено нервову поведінку службового собаки, після чого було прийнято рішення про здійснення більш ретельної перевірки, в ході якої в особистих речах громадянина України було виявлено пакунок з речовиною рослинного походження вагою 200 грам.

Пакунки з речовиною рослинного походження, яка за зовнішнім виглядом схожа на марихуану,  вилучено встановленим порядком. Чи є вона дійсно наркотичною – встановить відповідна експертиза.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов