Сумський окружний адміністративний суд відзначає восьму річницю процесуальної діяльності

11 лютого 2017 року Сумський окружний адміністративний суд відзначає восьму річницю процесуальної діяльності.

 1

Сумський окружний адміністративний суд

Уже протягом восьми років судді Сумського окружного адміністративного суду здійснюють відправлення правосуддя під час вирішення публічно-правових спорів.

За ці роки колективу суду вдалося створити ефективно працюючий місцевий адміністративний суд, юрисдикція якого поширюється на Сумську область.

Від утворення і по теперішній час очолює Сумський окружний адміністративний суд Микола Михайлович Шаповал.

Колектив суддів Сумського окружного адміністративного суду – це високоосвічені, кваліфіковані спеціалісти, які повністю відповідають статусу судді і з честю несуть це звання.

 2

Колектив суддів Сумського окружного адміністративного суду

Здійснення правосуддя неможливе без чіткої організації роботи апарату суду. Ефективність та якість діяльності будь-якої організації залежить насамперед від кваліфікації та професіоналізму її працівників. На сьогодні штатна чисельність працівників апарату Сумського окружного адміністративного суду складає 77 осіб, очолює апарат Катерина Іванівна Недайхліб.

 3

Працівники апарату Сумського окружного адміністративного суду

У своїй роботі Сумський окружний адміністративний суд впроваджує нові ефективні, прогресивні підходи. Для відвідувачів суду створені комфортні умови перебування. Сьогодні у кожного судді є окремий належним чином облаштований зал судового засідання.

З метою об’єктивної оцінки діяльності суду неодноразово проводились опитування відвідувачів щодо якості функціонування Сумського окружного адміністративного суду. Отримані за результатами опитувань пропозиції аналізувались і враховувались у роботі суду. Значну частину пропозицій втілено в життя. Ведеться систематична робота щодо утримання прилеглої території у належному стані.

Сьогодні в суді проводиться чергове анкетування. Взяти участь в опитуванні можна, заповнивши анкету в електронному вигляді на сайті суду (http://adm.su.court.gov.ua/sud1870/12/322815/).

                 

За результатами опитувань відвідувачів пропозиції щодо покращення якості діяльності суду втілюються у життя

Проведено роботу з підвищення доступності будівлі суду для маломобільних груп населення: позначено дорожньою розміткою місце для паркування транспортних засобів осіб з особливими потребами, облаштовано пандус на шляху від парковки до будівлі суду, на першому та другому поверхах встановлено таблички, які продубльовано шрифтом Брайля, облаштовано окрему вбиральню для маломобільних груп населення.

 7

Окремі результати проведеної роботи щодо підвищення доступності будівлі суду для маломобільних груп населення

Офіційні коментарі у резонансних справах надаються прес-службою суду засобам масової інформації та розміщуються на офіційній сторінці суду на веб-порталі «Судова влада України».

Практична робота суддів гармонійно поєднується з науковою діяльністю. У Сумському окружному адміністративному суді працюють троє суддів – кандидатів юридичних наук: заступник голови суду Володимир Миколайович Соколов, судді Сергій Михайлович Глазько та Сергій Олександрович Бондар. Крім того, суддя Сергій Олександрович Бондар має почесне звання «Заслужений юрист України».

Уже стало доброю традицією Сумського окружного адміністративного суду проведення учбових судових засідань разом із студентами вищих навчальних закладів міста Суми.

До річниці початку процесуальної діяльності Сумського окружного адміністративного суду 10 лютого 2017 року в суді вчергове відбулись учбові судові засідання, в яких студенти змогли відчути себе в ролі сторін у справі.

 8

Студенти вищих навчальних закладів беруть участь в учбових судових засіданнях в Сумському окружному адміністративному суді

Особливістю таких навчальних засідань є те, що вони проходять під головуванням діючих суддів у залах судових засідань в обставинах, наближених до реальних.

Цього разу у навчальному процесі взяли участь студенти Сумського національного аграрного університету, Навчально-наукового інституту права Сумського Державного університету та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Студенти попередньо обрали собі фабули адміністративних справ та підготували необхідні документи.

За результатами учбових судових засідань судді відзначили високий рівень юридичних знань учасників заходу, розповіли про обставини, на які слід звертати увагу для прийняття рішення у справі, надали практичні поради щодо правильного оформлення документів у судовому процесі та відповіли на запитання майбутніх колег.

У своїй роботі Сумський окружний адміністративний суд намагається бути максимально відкритим для громадськості та активно співпрацює із громадськими організаціями. Зокрема, підписано меморандум про взаємодію і співпрацю з веб-порталом «Відкрита держава» та з проектом «Відкритий суд».

З актуальною інформацією про роботу Сумського окружного адміністративного суду можна ознайомитися на офіційній сторінці на веб-порталі «Судова влада України» та на сторінці суду в соціальній мережі Facebook.

 ЛОГО суда

суд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
331 просмотр в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
Питанню вивезення сміття з територій приватних секторів і багатоповерхівок була присвячена нарада, яку провів сьогодні міський голова Олександр ЛИСЕНКО. Нарада відбулась за участі заступника міського голови Олександра ЖУРБИ та директора департаменту інфраструктури міста Григорія ЯРЕМЕНКА. За дорученням керманича Сум, яке він надав вищезазначеним посадовцям, ситуація з вивозом ТПВ має бути стабілізована до 23 серпня. «Я, як міський голова не хочу щоб у нашо...
видео
Не было ключей, поэтому решил выбить окно и зайти в дом - именно таким образом нетрезвый мужчина заходил в арендованный дом. Такие действия вызвали беспокойство у прохожих, поэтому граждане решили вызвать патрульную полицию. Происшествие случилось 20 августа, около 13 часов, на улице Героев Небесной сотни. Инспекторы, прибывшие на место происшествия, подошли к окну и увидели двух граждан, которые лежали на кроватях. Вдруг один из них поднялся, взял с тумбо...
фото
20 августа в 21:23 на линию экстренного вызова "101" поступило сообщение о возгорании легкового автомобиля по ул. Холодногорской в ​​областном центре. О пожаре сообщил случайный прохожий, который увидел дым и огонь из-под капота автомобиля. На место происшествия было направлено отделение дежурных караулов 1-й и 3-й Государственных пожарно-спасательных частей. Прибыв на место спасатели установили, что во время движения водитель автомобиля FORD услышал хлопо...
Новости компаний
Novinki.top предлагает топ-4 необходимых вещей для школы, которые можно заказать в один клик и не нервничать у прилавков магазинов. 1. Рюкзак Bobby. Это рюкзак нового поколения с защитой от намокания и карманников. Он имеет систему распределения веса, что является идеальным вариантом для современного школьника.Многослойные стенки уберегут ценные вещи от воришек, падений и увеличат срок эксплуатации самого важного аксессуара для школы.Bobby Compact смогут г...
фото
ДТП произошло сегодня, 21 августа 2018 года, в г. Сумы на регулируемом перекрестке ул. Интернационалистов и ул. И. Сирко. Предварительно установлено, что водитель транспортного средства Daewoo Lanos проехал на красный сигнал светофора и допустил наезд на двух пешеходов, которые шли по пешеходному переходу. Пострадавших 1989 г.р. и 2004 г. р. с травмами различной степени тяжести доставлены в больницу. Сейчас водитель доставлен в медицинское учреждение для о...
Происшествия
Сегодня, 21 августа, около часа назад на ул. Ивана Сирко произошло ДТП с пострадавшими. По данным источников Данкора, водитель красного автомобиля «Деу Ланос» сбил двух людей, женщину 1989 г.р. и девочку 2004 г.р. Автомобилем управлял работник полиции, которого сейчас судят за получение взятки. Пресс-секретарь управления патрульной полиции в Сумской области Олег Сологуб подтвердил факт ДТП. По его словам, травмировано двух пешеходов. На месте работает след...
фото
Большая плантация конопли была хорошо «замаскирована» в центре кукурузного поля. Там полицейские насчитали более 6500 наркосодержащих растений. В рамках открытого уголовного производства правоохранители уничтожили найденное и сейчас устанавливают личность предприимчивого «агрария», сообщает  Отдел коммуникации полиции Сумской области. В ходе проведения общегосударственной оперативно-профилактической операции «Мак - 2018», правоохранители принимают меры по...
Общество
В городской клинической больницы № 1 продолжали ремонт лестницы стационарного корпуса, ортопедо-травматологического отделения № 2, ремонт пульмонологического, неврологического и гинекологического отделений. В городской клинической больницы № 4 проводили капитальный ремонт пищеблока, овощехранилища и лифта в поликлиническом отделении № 1. В городской клинической больнице № 5 занимались ремонтом помещений архива. Вместе с тем, в городском клиническом роддоме...
Общество
В полицию с заявлением о краже обратилась 63-летняя жительница Шостки. Женщина рассказала, что ее 9-летний внук вернулся домой без золотой цепочки с крестиком. По предположениям самой заявительницы, дорогое украшение с детства мог снять неизвестный подросток, который играл с ним во дворе многоэтажки, сообщает Отдел коммуникации полиции Сумской области. «Принятыми оперативно-розыскными мероприятиями полицейским удалось установить личность подозреваемого, -...