На Сумщині за рік 1819 клієнтів ПриватБанку отримали виплати по сервісу «Захист на кожен день»

З настанням зими “вуличний” травматизм сезонно зростає більш, ніж у два рази. Згідно із статистичними даними, "зимовий" травматизм дає до 15% захворюваності з тимчасовою непрацездатністю і в 20% є причиною інвалідності. 

Щоб раптове погіршення здоров’я не стало для Вас серйозною перешкодою, щоб не довелося терміново шукати гроші на лікування, скористайтеся перевагами програми «Захист на кожен день» від ПриватБанку. Заздалегідь укладений договір страхування не лише забезпечить кошти на оплату медичних послуг, але й стане джерелом фінансування на період непрацездатності.

У Сумській області сервіс "Захист на кожен день" за 12 місяців 2016 року підключили 35 000 клієнтів ПриватБанку. За цей же період страхові виплати на загальну суму 4 164 579 грн отримали 1819 клієнтів. Середній розмір виплати складає 2290 грн.

За даними прес-офісу Сумської філії ПриватБанку, клієнт, що уклав договір за програмою «Захист на кожен день», при нещасному випадку може отримати грошову компенсацію до 250 тис. гривень (в залежності від отриманих ушкоджень). 

Послугу "Захист на кожен день" співробітники банку можуть підключити клієнту в будь-якому відділенні ПриватБанку протягом декількох хвилин. Можна це зробити і самостійно на сайті банку, в додатку Приват24 або в терміналі самообслуговування. Договір страхування діє рівно рік у будь-якій точці земної кулі. Вносити страхові внески можна одноразово повною сумою чи щомісяця рівними частинами. Причому, при підключенні послуги "Регулярні платежі", суми будуть списуватися автоматично із зазначених платіжних карт ПриватБанку.

Розмір страхової виплати визначається у відсотках від страхової суми по «Таблиці страхових виплат» (від 0,1% до 100% в залежності від травми). Одним словом - чим важче травма, тим більше відсоток компенсації. Також, компенсація буде вище, якщо клієнт застрахувався на велику суму - вибрав більш дорогий пакет. Важливо, що власник картки може застрахувати не тільки себе, але і своїх родичів: дітей, батьків, подружжя.

Виплата страхового відшкодування по страхуванню від нещасного випадку відбувається протягом 1 доби. Більш докладно з умовами дії послуги «Захист на кожен день» можна ознайомитися на сайті ПриватБанку або ж отримати інформацію в будь-якого спеціаліста у відділеннях ПриватБанку.

Запрошуємо всіх бажаючих оформити договір страхування “Захист на кожен день” до будь-якого відділення ПриватБанку в Сумах і Сумській області.

приватБанк страховка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі