На новорічні свята ПриватБанк працює в онлайн-режимі

Українці під час улюблених новорічно-різдвяних свят можуть не лише відпочивати, а й користуватися всіма сервісами ПриватБанку, бо установа працює для клієнтів в онлайн-режимі. За номером 3700 безкоштовно з номерів мобільних операторів клієнти можуть оперативно та цілодобово одержати консультації і вирішити питання, які стосуються банківських послуг та продуктів ПриватБанку.

Банк працює за таким графіком:

1 січня 2017 р. - всі відділення банку не працюють.

2 січня 2017 р. - відділення банку не працюють.

3 - 6 січня 2017 р. - всі відділення працюють у стандартному режимі. 06.01.2017 р. тривалість робочого дня скорочується на 1 годину. Режим роботи відділень скорочується на 1 годину.

7 січня 2017 р. - всі відділення банку не працюють.

8 січня 2017 р. - працюють тільки відділення, у яких затверджений графік роботи з робочою неділею.

9 січня 2017 р. - працюють тільки відділення зі стандартним робочим днем в суботу. Відділення, для яких субота встановлена не робочим днем відповідно до стандартного графіку, - не працюють.

Відділення зони самообслуговування клієнтів 24/7 працюють згідно з затвердженим графіком під час усіх святкових днів, без вихідних.

Протягом святкових днів без вихідних для всіх клієнтів працюватиме сервіс Приват24 і мобільні додатки  ПриватБанку, за допомогою яких можна буде оплатити рахунок, купити квиток на транспорт, отримати чи відправити переказ, поповнити депозитний рахунок чи рахунок мобільного оператора та здійснити інші послуги.

Корпоративні клієнти ПриватБанку, в тому числі державні підприємства та компанії, можуть розпоряджатися коштами на своїх поточних і депозитних рахунках в режимі 24/7 і в будь-якій точці України та світу і через персональних банкірів, і за допомогою Приват24 Business.

Одержати  всі необхідні послуги: перекази, платежі, погашення кредитів та інші послуги - можна в будь-який час доби й через 215 банкоматів і понад 380 терміналів ПриватБанку у Сумській області. Їхні  адреси можна дізнатись на сайті privatbank.ua/ma.

Також у передноворічний період банк перейшов на окремий посилений графік інкасації банкоматів та терміналів самообслуговування, щоб забезпечити доступ до готівки для всіх клієнтів у повному обсязі.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов