Червона доріжка і золотий «Оскар» у Сумському НАУ (ФОТО)

Напередодні Нового року в Сумському національному аграрному університеті відбувалося щось незвичне: червона доріжка, сек’юріті, музика, софіти, фото- та відеокамери, квіти, глядачі, шанувальники й фанати на балконі, а в глибині сцени – такий впізнаваний силует: золота фігура, що спирається на меч, - так, це він, відомий на весь світ «дядечко Оскар»…

Саме у такій зірковій атмосфері пройшло вручення премій та нагород численним учасникам ансамблю сучасного бального танцю «Sway» та підведення підсумків року у цьому відомому в Сумах колективі. «Ти – частинка АСБТ «Sway» Сумського НАУ» - золоті статуетки саме з таким написом отримали учасники всіх 5 груп. Це три дитячих різновікових групи (від найменшеньких – початківців дошкільного віку до ювеналів і юніорів), група хобі-класу, в якій займаються викладачі та співробітники, і, звісно ж, основний склад ансамблю – студенти Сумського національного аграрного університету.

Свято просто вразило своїми масштабами, грандіозністю – і водночас теплою, затишною, по-сімейному доброю атмосферою. «А інакше й бути не може, - говорять керівники колективу Юрій Сергеєв і Ксенія Блюмська-Данько, - адже «Sway» - це і справді велика дружна родина, де кожен може реалізовувати свої таланти, незалежно від віку. Ми раді всім, хто любить мистецтво бального танцю і мріє навчитися танцювати. Натомість вимагаємо старанності й серйозного ставлення до занять, бо це – запорука успіху».

І це підтвердили яскраві виступи всіх груп колективу: феєричні постановки, майстерність виконання і щирість емоцій танцюристів не залишили байдужим нікого. А зворушлива презентація нагадала всім присутнім про щасливі моменти року, що минає, - виступи на різних сценах, перемоги на фестивалях і конкурсах тощо.

Кульмінацією став символічний «Вогонь єднання» - бенгальські вогні в руках всіх учасників, запалені від єдиного вогнища. На такій високій ноті завершилося свято, яке відтепер стане прекрасною традицією колективу, часом, коли підводяться підсумки, народжуються нові ідеї та плани, коли всі радіють успіхам і досягненням один одного і справді відчувають себе частинкою великої, дружної, талановитої, творчої, креативної сім’ї «Sway».

 vUaZwK4dXn4JZjiL8JcwzUUMOSMX_CBik-rVGO5IE2NcsAWpc0i4Vus

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)