ПриватБанк дарує сумчанам «Персональний Бонус» в кінотеатрі «Дружба»

На Сумщині в межах дисконтно-бонусної програми ПриватБанку «БонусПлюс» продовжує діяти акція «Персональний Бонус». Для партнерів програми це означає можливість створювати власні акції з «Персональним Бонусом», а для всіх клієнтів-власників пластикових карток - можливість отримувати підвищені бонуси.

І знову скористатися персональним бонусом зможуть жителі міста Суми. До 28 грудня кінотеатр «Дружба» пропонує своїм відвідувачам не тільки відпочити, переглядаючи цікавий фільм, а ще й отримати “Персональний бонус” 10%.

Кінотеатр «Дружба» – найбільший кінотеатр міста Суми, який входить до Всеукраїнської мережі “Кінопалац”. Кінотеатр демонструє лише найкращі вітчизняні та світові прем’єри.

«Улюблений кінотеатр нашого міста «Дружба» дає можливість власникам карток ПриватБанку переглянути новинки кіно за ще більш приємною ціною, заощадивши кошти для майбутніх розрахунків у мережі БонусПлюс», - говорить керівник напрямку розвитку програми «БонусПлюс» Евгеній Супрун. - Не забувайте слідкувати за новими акціями, реєструйтеся на сайті bonus.privatbank.ua та отримуйте максимальні знижки”.

Cервіс «БонусПлюс» діє в магазинах-партнерах ПриватБанку. Специфіка сервісу полягає в тому, що за кожну витрачену гривню банк повертає клієнту від 1 до 20% від суми покупки на спеціальний бонусний рахунок, з якого  можно оплачувати інші покупки.

Програма «БонусПлюс» - це 300 млн гривень на бонусних рахунках клієнтів. Накопичені бонуси можна витратити в будь-яких торгово-сервісних точках, а також в інтернет-магазинах, які беруть участь в програмі. Отримати інформацію про «Бонус Плюс» можна на сайті bonus.pb.ua. Доступний і спеціальний мобільний додаток «Бонус Полюс», де надана ​​інформація про партнерів програми, їх адреси та розташування на карті міста, а також розмір відсотка бонусу і залишок коштів на бонусному рахунку власника картки.

На сайті «БонусПлюс» можна підписатися на розсилку новин і оперативно дізнаватися про нові торгові точки і кращі пропозиції в рамках програми лояльності.

У Сумській області вже понад 1800 торговельних точок приєдналися до програми «Бонус Плюс».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)