Обрати та придбати подарунки до Нового року та Різдва допоможе «Оплата частинами» від ПриватБанку

З наближенням Нового року кожен ламає голову над тим, що подарувати своєму коханому, дитині, батькам в новорічну ніч. Якщо 15 років тому навіть солодкий новорічний подарунок вважався величезним щастям для всіх українських родин, то сучасна молодь швидко росте разом зі своїми бажаннями. Усе частіше дорослі, діти просять мобільні телефони, комп'ютери, ноутбуки, плеєри та іншу техніку, але не всі можуть дозволити купити собі.

Допомогти у виборі та купівлі подарунків до свят, ще й в умовах обмеженого бюджету, як завжди готовий ПриватБанк. Купити побутову техніку, гаджети, іграшки чи одяг сьогодні, а розраховуватися у 2017 році, не втрачаючи при цьому ні копійки - основна перевага програми “Оплата частинами” від ПриватБанку.   

“Оплата частинами” - сервіс, за допомогою якого можна здійснювати покупки та розраховуватися за послуги, оплачуючи відразу не всю їх вартість, а тільки частину. Для оформлення послуги клієнту потрібна тільки карта "Універсальна" або "Універсальна Gold" з кредитним лімітом. Оплативши товар частинами за власні кошти, покупець не сплачує жодних додаткових комісій. Договором про оформлення покупки є чек з усіма необхідними реквізитами. Покупка здійснюється за півхвилини без документів. А ще таку покупку зручно гасити: вносити платежі із картки на картку без відвідування відділення банку. До речі, при бажанні договір можна закрити і достроково, звернувшись у будь-яке відділення банку або через сервіс Приват24.

Дізнатися максимальну суму покупки по сервісу клієнт може на сайті pb.ua/chast, відправивши SMS на номер 10060 з текстом CHAST.

Щомісяця жителі Сумської області здійснюють купівлю в розстрочку “Оплата частинами" через ПриватБанк на суму близько 5 млн грн.

На Сумщині на сьогоднішній день скористатися "Оплатою частинами"  можна у найбільших українських мережах з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. Це - "Комфі", "Фокстрот", "Ельдорадо", "Алло", "Цитрус", “Moyo”, «Хутра Люкс» та інші. В цілому торгових точок - партнерів по сервісу “Оплата частинами” в Україні понад 25 тисяч, в Сумській області - 400.

Приємних покупок!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)