ПриватБанк презентував програму підтримки підприємців Сумщини

Міська влада Сумщини готова допомагати малому та середньому бізнесу, що прагне працювати в регіоні, оскільки саме він забезпечує 50 відсотків надходжень в місцевий бюджет, - про це під час бізнес-форуму зазначив міський голова Сум Олександр Лисенко.  Але, щоб розвивати бізнес, потрібні гроші і можливості. В свою чергу влада готова розглядати механізм компенсації відсотків за банківськими кредитами, в разі створення нових робочих місць.

6 грудня в Сумах в Конгрес-Центрі Сумського державного університету відбувся регіональний бізнес-форум «Україна - країна підприємців». Генеральним партнером заходу став ПриватБанк.

Програму «Україна - країна підприємців» представив директор Сумської філії ПриватБанку Ігор Чернявський. За його словами, саме вона допоможе вирішити актуальне для Сумської області питання безробіття. Як він зазначив, на допомогу з безробіттям область щорічно витрачає 180 млн грн. Вирішити проблему, на його переконання, можна буде за рахунок створення місцевими підприємцями нових робочих місць. Очікується протягом двох років створити в Україні 1 млн робочих місць, причому уже на сьогодні завдяки розпочатій програмі підтримки, на розвиток економіки Сумщини інвестували 15 млн грн, а це 100 новостворених робочих місць.

Міський голова Олександр Лисенко під час виступу на форумі заявив, що 30 листопада, на сесії міськради була прийнята “Програма підтримки малого і середнього підприємництва”, в рамках якої з місцевого бюджету щорічно будуть спрямовуватися кошти в розмірі 1,4 млн грн на розвиток малого і середнього бізнесу. За словами мера, вже з лютого 2017 року перші підприємці зможуть отримати допомогу.

- Ми сьогодні реалізовуємо державну політику і розробили цілий блок заходів на підтримку малого та середнього бізнесу і банківські установи сприятимуть цьому. Запуск фінансових механізмів для підтримки малого та середнього бізнесу необхідно буде вирішувати найближчим часом, і я тут сповнений оптимізму. Готовий до діалогу і працювати спільно з вами, - зазначив під час форуму Олександр Марченко, перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації.

Для покращення роботи підприємців, та розвитку власної справи під час форуму працювали фінансові експерти ПриватБанку з обcлуговування клієнтів малого та середнього бізнесу. Учасники мали можливість отримати з перших вуст корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від фахівців з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, еквайрингу.

Національна програма розвитку малого бізнесу «Країна підприємців» успішно працює на Сумщині. На даний момент підтримку отримали більше 154 проектів малого бізнесу на загальну суму 15 млн грн. Щоб стати учасником національної програми «Країна підприємців», достатньо зареєструватися на сайті програми kub.pb.ua.

Національна програма “Країна успішного бізнесу” на Сумщині успішно працює  з квітня місяця і вже 154 підприємця області отримали фінансування. Головна місія - відновити економіку країни шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва, найближчі два роки створити понад мільйон нових робочих місць.

mailservice (2) mailservice (1)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)