У Сумській області в рамках проекту Приватбанку вже профінансовано понад 150 проектів малого бізнесу

Сумської області в рамках проекту «Україна - країна підприємців», який стартував у квітні, вже профінансовано 154 проекту малого бізнесу на суму 15 млн грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив директор Сумської філії Приватбанку Ігор Чернявський сьогодні на регіональному бізнес-форумі «Україна - країна підприємців», який проходить сьогодні в Сумах.

За його словами, 35-40 таких проектів були реалізовані в Шосткинському районі області, також активними були міста Ромни та Кролевець.

«20% - це промислові і продуктові магазини, сфера будівництва і кафе. Представлені всі сфери бізнесу, але в основному ті, хто має торговельні мережі», - сказав Чернявський.

Директор філії Приватбанку зазначив, що участь місцевої влади у проекті, крім прямої підтримки підприємництва, може стати ефективним інструментом облаштування інфраструктури. Так, можна визначити, робочі місця в якій сфері максимально актуальні і зацікавлювати підприємців.

Чернявський також нагадав, що в цілому по країні програма дозволить в найближчі два роки створити 1 млн робочих місць, вклавши в кредити 21 млрд грн.

Міський голова Сум Олександр Лисенко, виступаючи на форумі, зазначив, що міська влада готова допомагати малому і середньому бізнесу, оскільки саме він забезпечує 50% надходжень в місцевий бюджет. Але, щоб розвивати бізнес, потрібні гроші і можливості.

За його словами, 30 листопада, на сесії міськради була прийнята програма Підтримки малого і середнього підприємництва», в рамках якої з місцевого бюджету щорічно (до 2019 року) будуть спрямовуватися кошти в розмірі 1,4 млн грн на розвиток малого і середнього бізнесу. За словами мера, вже з лютого 2017 року перші підприємці зможуть отримувати допомогу.

Зокрема, кошти будуть виділятися на розвиток підприємництва у вигляді поворотної фінансової допомоги та компенсацію відсотків за банківськими кредитами на розширення бізнесу і створення нових робочих місць.

«Зараз якийсь відсоток кредитів потрібно дати «просто так», щоб підштовхнути процес», - заявив Лисенко.

Він також підкреслив, що зарезервовані в міському бюджеті кошти є лише першим вкладенням, яке покликане запустити вказану програму.

«Якщо ця система буде ефективно працювати та показувати результат – ми готові збільшувати фінансування. Тим більше, що тепер можна вносити зміни в бюджет щомісяця», - сказав він.

«При реалізації програми підтримки підприємництва будемо враховувати, скільки робочих місць створить підприємець, який хоче взяти гроші, яка зарплата буде платитися і скільки отримає бюджет», - зазначив Лисенко.

Як повідомляв УНІАН, 6 грудня Сумах в Конгрес-Центрі Сумського державного университету почався Перший регіональний бізнес-форум «Україна - країна підприємців».

Довідка УНІАН. Організатори форуму – Український союз промисловців і підприємців за підтримки місцевої влади та Приватбанку – прагнуть показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості та перспективи для втілення їх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи і продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу. Головна мета проекту – сприяти за рахунок розвитку малого бізнесу створення понад 1 млн нових робочих місць по всій країні.

unian
Україна-країнапідприємців
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
77 просмотров в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Новости компаний
Novinki.top предлагает топ-5 необходимых вещей для школы, которые можно заказать в один клик и не нервничать у прилавков магазинов. 1. Рюкзак Bobby. Это рюкзак нового поколения с защитой от намокания и карманников. Он имеет систему распределения веса, что является идеальным вариантом для современного школьника.Многослойные стенки уберегут ценные вещи от воришек, падений и увеличат срок эксплуатации самого важного аксессуара для школы.Bobby Compact смогут г...
Власть
Об этом сообщает сайт децентрализации власти, пишет SN. 16 августа состоялось заседание Центральной избирательной комиссии. По предварительной информации, за включение в повестку дня проекта постановления об отмене запрета на проведение выборов в ОТГ, которые должны состояться в конце октября 2018 года, проголосовали лишь пять из восьми необходимых членов ЦИК. В то же время во время заседания Комиссия отменила императив о возможности назначения первых мест...
Общество
Сумчанин обратился к местной власти с требованием навести порядок на мусорных площадках города и ужесточить контроль за компаниями, которые занимаются вывозом мусора. «Каждый год в августе город превращается в зловонную дыру. Все дороги залиты помоями, к мусорным бакам страшно подойти. Причина в том, что компании, которые занимаются вывозом мусора, очевидно, не хотят чаще опустошать и мыть машины. Между тем тариф на вывоз мусора они подняли. Предлагается:...
Общество
Вчера, 16 августа, в государственном учреждении «Сумская исправительная колония (№ 116)» проведены практические тренировки персонала по сигналу «Буря-1» - групповое неповиновение, пишет Данкор. Тренировки прошли совместно с подразделениями воинской части №3051 Национальной гвардии Украины, Роты полиции особого назначения, Роты патрульной полиции особого назначения «Сумы» и руководства Главного управления Национальной полиции Сумской области. В ходе обучени...
Общество
Петицию с данным требованием создал Евгений Владимирович. «Многие молодые люди в нашем городе занимаются таким видом спорта как «Street workout», на данный момент есть только одна профессиональная площадка, которая находится в городском парке им. И. Кожедуба, но на ней возможно заниматься только в дневное время, так как там нет освещения. Предлагаю поддержать петицию, для освещения данной площадки, чтобы молодежь могла посвящать себя спорту в вечернее врем...
Криминал
За последние сутки в полицию поступили сообщения о кражах денег, техники, металлических изделий, автозапчастей и личных вещей знакомых. Злоумышленниками оказались жители Тростянецкого, Лебединского, Ахтырского, Глуховского, Сумского районов и областного центра, в отношении которых открыли уголовные производства. Так, в Сумской отдел полиции обратились двое граждан. Женщина пожаловалась на супругов, которые у нее временно проживали. Последние, по ее словам,...
Криминал
Ним виявився 22-річний студент Сумського вищу. Під час затримання він чинив активний супротив, намагаючись втекти. Сьогодні йому вже оголошено про підозру за ст. 348 Кримінального кодексу України «Посягання на життя працівника правоохоронного органу». Покаранням за скоєне може стати позбавлення волі на строк від 9 до 15 років, або навіть довічне ув’язнення. Нагадаємо, 26 липня, в сесійній залі Конотопської міської ради група молодиків вчинила бійку. Зловми...
Происшествия
15 августа в 17:42 на линию экстренного вызова 101 поступило сообщение о пожаре хозяйственной постройки по ул. Горького в г. Угроеды Краснопольского района. О пожаре сообщил хозяин, который увидел дым из-под кровли хозяйственной постройки. На место происшествия было направлено отделение дежурного караула 11-й Государственной пожарно-спасательной части и местная пожарная команда пгт Угроеды. Прибыв на вызов, пожарные установили, что происходит горение кровл...
Общество
В ходе операции «Мак-2018» полицейские разоблачили очередного «ценителя» наркотиков, который на своем приусадебном участке выращивал мак снотворный. Незаконный посев правоохранители уничтожили, а его владельца привлекли к уголовной ответственности, сообщает Отдел коммуникации полиции в Сумской области. Незаконный посев снотворного мака обнаружили оперативники Ахтырского отдела полиции, которые, посетив территорию домовладения 34-летнего мужчины, увидели на...