Найкращі снайпери Сумщини працюють в обласній СБУ

Стрілки змагалися на першому обласному турнірі зі снайпінгу.

Незважаючи на складні погодні умови на полігоні біля села Радьківка Сумського району відбувся перший відкритий обласний турнір зі снайпінгу, пише сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Суми.

30 учасників з Конотопа, Шостки, Охтирки та Сум змагалися у стрільбі на 100 метрів в обмеженому часі та комплексній стрільбі на 100, 200, 300 метрів. Найскладнішим був третій модуль змагань – дуельна стрільба. Учасники по двоє виходили на вихідний рубіж (зброя розряджена, на запобіжнику), після команди “Старт”, подолавши відстань 25 метрів, заряджали гвинтівку по одному патрону та проводили постріл в гонг (тарілку) діаметром 400 мм напроти свого сектору ведення вогню на відстані до 200 метрів. Стрільба велася до влучання першим з пари учасників.

В командному заліку кращими стали представники управління СБУ в Сумській області, друге місце посіли сумські прикордонники, а замкнули трійку лідерів “цивільні” стрілки, що представляли територіальну оборону Конотопа.

Примітно, що майже половина учасників турніру є цивільними бійцями місцевих загонів територіальної оборони з різних районів Сумської області.

Координатори й учасники сподівання, що подібні змагання будуть проводитись, як мінімум, раз на квартал.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)