Завтра у Сумах відбудеться перший український бізнес-форум "Україна - країна підприємців"

Запрошуємо вас на запашну каву та перший український бізнес-форуму «Україна – країна підприємців», який відбудеться 6 грудня о 10:00 у конгрес-центрі  Сумського державного університету (м.Суми, вул. Покровська, 9/1).

Дата: 6 грудня 2016 р. (вівторок)

Час: 10:00 (реєстрація журналістів о 09:30 год.)

Адреса: м. Суми, вул. Покровська, 9

У ході відкритого діалогу з місцевою владою, представниками УСППі та банкірами ви маєте можливість дізнатися про механізми стимулювання розвитку підприємництва у регіоні, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрямовані на створення нових робочих місць.

Головна мета проекту – сприяти створенню понад 1 млн нових робочих місць по всій країні за рахунок розвитку і підтримки малого бізнесу.

У форумі братимуть участь:

Лисенко Олександр Миколайович,  міський Голова міста Суми

Іченська Світлана Анатоліївна, Голова спілки підприємців, орендарів та власників Сумської області/директор ТОВ «Консалтинг - МСБ»    

Підлісний Володимир Ілліч, директор Сумського обласного Центру зайнятості/Кандидат педагогічних наук           

Стрижова Алла Вікторівна, начальник управління «Центр надання адміністративних послуг” у місті Суми

Коган Борис Герцевич, член ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації   

Васильєва Тетяна Анатоліївна, директор Сумського державного університету/навчально -науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. Олега Балацького/доктор економічних наук, професор Семчук Максим, керівник відділу продаж компании Franchising Full Cycle           

Чернявський Ігор Борисович, директор Сумської філії ПАТ КБ ПриватБанк

Програма форуму

З питань акредитації та за додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Бур Тетяна Василівна тел. +380951232796, e-mail: presssu@privatbank.ua www.facebook.com

Довідка:

Перший український бізнес-форум «Україна – країна підприємців» для молодих підприємців і тих, хто мріє про власну справу. Його організатори - Український союз промисловців і підприємців за підтримки місцевої влади та ПриватБанку - прагнуть показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості й перспективи для втілення їхніх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи та продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу.

Форум об’єднає понад 200 молодих підприємців і тих, хто лише мріє про власну справу. На них чекають виступи представників влади, державних та приватних організацій, надихаючі історії успіху молодих українських підприємців, серед яких директор ТОВ "Еліт-Енергосервіс-Суми" Рябченко В'ячеслав Олеговичдиректор студії флористики та декору «Древо желаний» Філоненко Сергій Юрійович.

Крім того, учасники форуму отримають з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від спеціалістів з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції тощо.

Детальніше про форум та реєстрація - за посиланням kub.pb.ua.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)