Ярмарок професій у СНАУ зібрав роботодавців та студентів випускних курсів

23 листопада 2016 року в Сумському національному аграрному університеті вже традиційно пройшов Ярмарок професій. Цей захід покликаний, з одного боку, сприяти працевлаштуванню випускників університету, а з іншого – допомагати роботодавцям підбирати співробітників у повній відповідності до своїх потреб. Цьому сприяє сама форма його організації, коли випускники і роботодавці у форматі вільного спілкування мають змогу отримати відповіді один від одного на всі питання, що їх цікавлять.

Тож і цей ярмарок не став виключенням та приніс певні результати: так, за інформацією відділу працевлаштування та військового обліку СНАУ, досягнуто 3 домовленості про працевлаштування (Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк» - 1, садовий центр «Едельвейс» - 2), 42 випускники запрошені на співбесіду до підприємств та 87 резюме взято до розгляду.

Ярмарок пройшов за спеціальностями: «Менеджмент ЗЕД», «Маркетинг», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Логістика», «Енергетика сільськогосподарського виробництва», «Механізація сільського господарства», «Агрономія», «Захист рослин», «Садово-паркове господарство» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Учасниками заходу стали такі підприємства, як ТОВ «Індичка», ПСП «Слобожанщина Агро» (Агрохолдинг «ІМК»), ТОВ "Юпітер 9 Агросервіс", Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк», садовий центр «Едельвейс», концерн «Nicmas», Сумське регіональне управління ПАТ «УкрСиббанк», колцентр «GlobalBilgi», ТОВ "Старлайф" та ТОВ «Обрій LTD».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)