Відомий німецький вчений прочитав лекцію у Сумському НАУ

20 листопада 2016 року у Сумському національному аграрному університеті з робочим візитом перебував директор Інституту аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі ім. Лейбніца (ІАМО, Німеччина) професор доктор Альфонс Бальманн.

Інститут аграрного розвитку є провідною науковою установою в Центральній та Східній Європі, яка займається дослідницькою роботою у сфері сільськогосподарського виробництва і харчової економіки, а також сприяє науковому обміну з країнами, що входять до сфери інтересів наукових досліджень ІАМО. Важливим напрямком є також сприяння науковим дослідженням молодих вчених та їх орієнтація на співпрацю з бізнесом. Професор Бальманн зазначив, що візит в Україну став можливим в рамках аграрного діалогу «Україна - Німеччина».

В рамках візиту професор Бальманн ознайомився з особливостями освітнього процесу у СНАУ, у тому числі з такими, як магістерський курс МВА, дистанційне навчання як елемент дуальної системи освіти, регіональний менеджмент, об’єднані громади та розвиток сільських територій, запровадження в університеті програми аналізу та прогнозування Diamond та поспілкувався з науковцями, що займаються точним землеробством, селекцією та насінництвом картоплі, вирощуванням нішевих та декоративних культур.

Топ-подією стала лекція «Міфи і реальність: забезпечення соціального прийняття сучасного сільського господарства», яку професор провів для студентів та аспірантів Сумського національного аграрного університету.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
118 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует