15:23, 6 листопада 2016 р.

Суми стали щасливим для збірної України

6 листопада, в Сумах грали у великий гандбол.

У рамках відбірного циклу до Євро-2018 збірна України приймала збірну Ісландії. Гра зібрала в Легкоатлетичному манежі ім. В.Голубничого більше тисячі вболівальників, що буває не досить часто в Сумах, повідомляе сайт sportclub.

За шаленої підтримки трибун наша команда одразу взялася за справу, повівши в рахунку 3:1, 7:3, проте далі ісландці наздогнали українців і навіть вийшли уперед 8:9. На перерву команди пішли за нічийного рахунком 13:13. У другому таймі наша команда постійно виходила вперед, а гості наздоганяли, проте під кінець матчу постійно була попереду на 2-3 м’ячі. У результаті перемога 27:25.

За Україну забивали: 5 м’ячів – В’ячеслав Садовий, 4 – Андрій Акіменко, Захар Денисов, 3 – Олександр Тільте, Роман Чичикало, Євгеній Буйненко, 2 – Артем Козакевич, 1 – Станіслав Жуков, Дмитро Дорощук, Максим Бєгал.

За Ісландію: 6 — Арон Палмарссон, 5 – Рунар Карасон, 4 – Гудйон Валюр Сигурдссон, 3 —  Кари Кристьян Кристьянссон, Арнор Тор Гуннарссон, 2 – Арнор Атласон, 1 – Олафур Андрес Гудмундссон, Омар Инги Магнуссон.

В іншій грі нашої групи сьогодні Чехія перемогла македонців 35:28, тож тепер після двох турів у кожної команди по одній перемозі і по одній поразці. Наступні ігри пройдуть у травні наступного року. Можливо, з чехами українці також зіграють у Сумах.