• Головна
  • «Тиснути на бізнес – це маразм»
Новини компаній
08:00, 13 жовтня 2016 р.

«Тиснути на бізнес – це маразм»

Новини компаній

Саме так нещодавно сказав прем’єр - міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду!

Бізнес ТОВ «А-МУССОН» це виконання за будь-яких обставин комунального замовлення по збиранню, вивезенню відходів. Від цього залежить санітарний стан міста, життєвий настрій та здоров’я сумчан. Оцінивши білі мерседеси - смітєвози, сучасні контейнери та майданчики, наявність виробничого приміщення для подальшого розподілу ТПВ, та самий низький з представлених тариф на послуги значна більшість членів конкурсної комісії 13 березня 2015 року неупереджено проголосували за роботу підприємства по трьом лотам. Наша перемога була яскравою та чесною!

Те що зараз відбувається нас не лякає, Але це не піднімає авторитет правоохоронних органів. Працівники досудового слідства грубо порушують закон, перевищуючи свої службові повноваження. Свавілля правоохоронних органів з метою знищення фірми розпочалось відразу після впровадження розподільного збору ТПВ та встановлення сортувальної лінії. ТОВ «А-МУССОН» не раз виходило переможцем з подібних ситуацій та впевнене в , що рішення суду щодо дій оперативників буде законним.

Але за час до судового засідання…, невже у правоохоронців підніметься рука копіювати інформацію з незаконно вилучених та опечатаних ними системних блоків з метою «щось нарити»? Риторичне питання… Цікаво, хто наступний у нашому місті?

Не дивлячись на штучно створені нам труднощі, підприємство працює: збирає та вивозить сміття, здійснює його сортування, оновлює контейнери та майданчики з однією метою, щоб споживачі послуг жили у чистому місті Суми!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#А-Муссон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...