«SWAYchiki» Сумського НАУ переможці міжнародного фестивалю-конкурсу

24 вересня 2016 року у Миргороді, в одному з кращих концертних залів України з глядацькою залою більш ніж на 1000 місць відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Діти сонця і миру». Конкурс проходив у різних номінаціях, зокрема й хореографічних.

 Наші «Свейчики» теж взяли участь у конкурсі з композиціями «Мисливці за привидами» (латиноамериканська програма) та «Магія літа» (європейська програма). Якщо хтось ще не знає, «Свейчики» - це дитячий хореографічний колектив, який існує на базі танцювальної школи «Свей» Сумського національного аграрного університету. Вже впродовж декількох років він працює під керівництвом Юрія Сергеєва та Ксенії Блюмської-Данько, і з кожним роком юні танцюристи додають у майстерності та артистизмі. Про це свідчать численні перемоги і призові місця, привезені «Свейчиками» з різних фестивалів та конкурсів.

Тож і цієї суботи вони теж стали переможцями! У номінації «Спортивно-бальний танець» наші юні танцюристи були нагороджені Дипломом І ступеня. Їх виступ так вразив журі, що номер «Магія літа» був відібраний до участі у Гала-концерті фестивалю, куди потрапили тільки кращі з кращих.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
245 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует