На Сумщині з метою дестабілізації ситуації плануються масові заворушення

Правоохоронними органами області отримано оперативну інформацію про те, що після затримання на Сумщині ряду кримінальних авторитетів, проведення обшуків у даних осіб та оголошення деяких у розшук, з метою помсти правоохоронцям та незаконного втручання в їх діяльність два кримінальних авторитети спланували низку провокаційних кримінально-карних діянь, спрямованих на дискредитацію правоохоронних органів Сумської області, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зокрема, зазначені особи профінансували викид в ЗМІ надуманої негативної інформації стосовно працівників правоохоронних органів Сумщині, як привід для запланованих ними надалі масових заворушень у м. Суми силами приїжджих «активістів» під виглядом громадських протестів проти «свавілля правоохоронних органів».

Безпосередньо організацією виконання протиправних доручень вищевказаних кримінальних авторитетів займається місцевий адвокат, який в свою чергу спирається на допомогу одного за народних депутатів України.

Кримінальні авторитети в даний час переховуються в Російській федерації, що дає підстави вважати наявність впливу російських спецслужб на заплановані провокації в прикордонній області.

Вказані відомості внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 294 (організація масових заворушень) КК України та розпочате досудове розслідування. Вживаються заходи до встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та недопущення дестабілізації ситуації на Сумщині. За вказаною статтею передбачено позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Застерігаємо недобросовісних представників ЗМІ та громадян від оприлюднення та поширення замовних проплачених матеріалів, на меті яких є дискредитація правоохоронних органів та подальша дестабілізація ситуації в Сумській області у вигляді спланованих масових заворушень, що є кримінально-карним злочином.

Наголошуємо, що мова йде лише про замовні та проплачені матеріали й пікети, оскільки кожному гарантується право на свободу думки та слова, на вільне вираження своїх поглядів та переконань.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
2320 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует