У Сумському НАУ розпочалося засідання Ради з питань аграрної освіти України

Щойно в Сумському національному аграрному університеті розпочалося розширене засідання Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки України за участю заступника міністра, керівників та відповідальних осіб Міністерства освіти і науки України та керівників вищих аграрних навчальних закладів.

Програмою передбачено обговорення питань реформування аграрної вищої освіти в Україні, інтеграції вищої освіти й агробізнесу, а також результатів інспектування аграрних навчальних закладів Державною інспекцією навчальних закладів. Говоритимуть також про роль і місце коледжів і технікумів в аграрній освіті. На порядку денному засідання - дискусія учасників щодо вступної кампанії-2016, її викликів та можливих наслідків, проведена у форматі відкритого мікрофону.

Фахівці Сумського національного аграрного університету поділяться з колегами власним досвідом із запровадження дистанційного навчання, підготовки іноземних студентів з англійською мовою викладання, а також підготовки студентів за узгодженими з компанією «Кернел» навчальними планами і програмами дисциплін на інженерно-технологічному факультеті та факультеті агротехнологій та природокористування.

В роботі засідання беруть участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров та інші посадові особи.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
105 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует