СНАУ прийняв на навчання 2677 студентів (ФОТО)

Саме на таку цифру цьогоріч поповнилися лави студентства Сумського національного аграрного університету, і це на 72 особи більше, аніж у минулому році, попри всі складнощі цьогорічної вступної кампанії. «Такі показники набору свідчать про те, що популярність аграрної освіти з кожним роком в Україні зростає, - запевняє ректор університету Володимир Ладика. – А наша співпраця з провідними українськими компаніями та агрохолдингами в напрямку узгодження навчальних планів відповідно до сучасних потреб і запитів агробізнесу сприяє тому, що наші випускники приходять на виробництво не розгубленими новачками, а цілком підготовленими спеціалістами».

Саме орієнтуючись на потреби агробізнесу, роль якого в економіці країни зростає з кожним днем, університет намагається розширювати перелік спеціальностей. Так у цьому році абітурієнти мали змогу вступити на такі нові спеціальності, як «Водні біоресурси та аквакультура», «Лісове господарство», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», «Транспортні технології» та інші.

Свято, влаштоване Сумським НАУ для першокурсників, запам’ятається їм і добрими напутніми словами ректора та гостей свята, і урочистою миттю підняття прапора, і відкриттям Почесної дошки кращих викладачів та студентів, і сотнями різнокольорових кульок, випущених у небо, і різноманітними пізнавально-розважальними заходами, які цього дня відбувалися у СНАУ.

За словами самих першокурсників, вони дуже радіють від того, що хвилювання від вступної кампанії вже позаду, і вони стали студентами одного з кращих аграрних вишів України.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
626 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует