У Сумах відбудеться 58-ма Битва Стартапів

Нові інвестиційні можливості для жителів міста Суми! 17 вересня там відбудеться 58-ма Битва Стартапів. Захід проводиться з метою сприяння молодим підприємцям у пошуку інвестицій, оцінці готовності та інвестиційної привабливості їх проектів.

Участь у Битві Стартапів БЕЗКОШТОВНА, але тільки для тих проектів, які успішно пройдуть попередній відбір. Якщо Ви хочете спробувати свої сили в інвест-батлі, то на даному етапі Вам потрібно зареєструвати свій стартап на сайті, заповнити Анкету та чекати результатів від експертної ради Startup.Network.

Оганізатори заходу: Startup.Network, UVCA і Кафедра Економічної кібернетики ННI БТ "УАБС".

58-ма Битва Стартапів пройде в два етапи:

З 11.00 до 12.00 - підприємницький блок:

Формат першої частини заходу - короткі виступи досвідчених гравців локального інвестринку, під час яких вони розкажуть про останні події та новини в світі інвестицій, дадуть цінні рекомендації та відповіді на питання своїх молодих колег, а також поділяться рецептом досягнення успіху стартапів.

З 12.00 до 15.00 - інвесторський блок:

У другій частині естафету виступів переймають підприємці і розпочинаються безпосередньо пітчі. На все про все у кожного фаундера 6 хвилин, три з яких безпосередньо на виступ, і стільки ж - на питання і поради експертів.

Переможцями стануть 2 стартапи. Один з них - проект, який посів перше місце за результатами голосування експертів, другий - за результатами онлайн-голосування гостей.

Якщо Вам цікавий наш проект, і Ви хочете стати партнерами або співорганізаторами, пишіть на електронну адресу ys@startup.ua.

Дата і час проведення Битви Стартапів: 17 вересня, 11.00

Місце проведення: м.Суми, коворкiнг ННІ БТ "УАБС" СумДУ, вул. Покровська 9/1

Участь в якості гостя - безкоштовна, за фактом попередньої реєстрації!

До зустрічі на 58 Битві Стартапів в Сумах!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
769 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует