У Сумах активісти запровадили соціальний проект «За безпечний рух»

Громадською організацією  «Україна країна майбутнього»  02.06.2016 року було проведено ініціативний захід та створено 3-Д пішохід на аварійній ділянці дороги по вулиці Харківській. Даним заходом представники ГО «Україна країна майбутнього» напередодні річниці міста Суми хотіли підкреслити, що немає нічого важливішого за здоров`я та життя людей, а також показати, що маючи бажання можливо хоча й маленькими кроками але змінювати місто на краще. Не дивлячись на досить позитивну ініціативу, представниками комунальних підприємств за вказівками органів поліції було замальовано даний перехід з зазначенням: «не відповідність діючим стандартам».

З метою встановлення відповідності та невідповідності діючим стандартам встановлення знаків дорожнього руху, розмітки, а також інших об`єктів дорожньої інфраструктури міста, ініціативною групою спільно з інформаційним порталом 0542.ua напередодні святкування Дня міста Суми за підтримки всіх небайдужих жителів нашого рідного міста, ми вирішили створити інформаційний проект «За безпечний рух». Збір інформації буде проводитися шляхом направлення на адресу info@0542.ua фотокарток об’єктів та ділянок інфраструктури, які на сьогодні знаходяться, як в належному, так і не належному стані.

Напередодні святкування річниці міста Суми та з метою звернення уваги можновладців на проблеми інфраструктури дорожніх шляхів 04.09.2016 на території паркінгу Мануфактури буде стартувати велопробіг, який зверне увагу на діючи проблеми безпеки дорожнього руху в нашому рідному місті.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
16:26, Вчера