Щиро дякуємо!

         Колектив Сумської міської клінічної лікарні №1 самовіддано і цілеспрямовано працює над виконанням свого основного завдання – збереження здоров’я і життя  мешканців міста Суми, які у силу різних причин   потрапили до лікарні і покладають надію на отримання достойної професійної допомоги, уваги з боку медичних працівників

  Існує багатовікова мудрість, що «і стіни лікують». Тому колектив лікарні прикладає багато зусиль не лише для підвищення професійного рівня надання медичної допомоги, створення благоприємного   морального клімату у закладі, а й для забезпечення належних, комфортних  умов перебування у закладі.

 Так,  протягом  минулого року  приведено до належного стану хол      центрального корпусу, облаштовано палати з усіма зручностями у пульмонологічному, кардіологічному відділеннях; відремонтовано санпропускник та побудовано  пандус у приміщенні, де розташоване неврологічне відділення; облаштовані санітарні кімнати у всіх відділеннях,  здійснено заміну частини вікон, проведено ремонт операційних.

Силами колективу лікарні відремонтовано  приміщення 5-го поверху, де  відкрито  хірургічне  відділення на 35 хірургічних ліжок та 5 ліжок тора кальних хірургічних з великою та малою операційними, двома перев’язувальними,  двома маніпуляційними,  що відповідає сучасним вимогам. Відремонтовані палати розраховані на 3-4 хворих.

В цьому році  відкрите і неврологічне відділення на 40 ліжок з облаштованими  палатами інтенсивного лікування. Палати на 2-3-4 ліжка, санітарні вузли  пристосовані для хворих з обмеженими  фізичними  можливостями.

Розпочав прийом пацієнтів після ремонту  водолікувальний комплекс. До послуг пацієнтів різні види ван, душів, підводний та гідромасаж тощо.

         Облаштована і територія закладу, яка влітку нагадує парк та радує  пацієнтів  і медиків.

         Частково  на виконання цих робіт виділялися кошти із міського бюджету, за що колектив вдячний  міській владі та депутатському корпусу. Також хочеться щиро подякувати та  низько вклонитися тим людям, які допомагали нам у здійсненні задуманого, виступили спонсорами при виконанні ряду робіт, адже своєю участю вони  зробили внесок у створення належних умов у закладі, куди звертаються за допомогою мешканці м. Суми.

Колектив лікарні висловлює глибоку подяку за підтримку і допомогу депутатам міської ради: Панченку С. М., Дяденко І.О., Зембицькому Є.І., Забіяці Ю.К., Майбороді А.О., Коваленку В.В., Малюку С.В., Борцу М.Л., а

також керівнику  «Райфайзен Банк-Аваль» Міцурі О.О., директору ПП «Стара аптека»  Кучменку Ю.М., директору будівельної компанії «Федорченко» Федорченку    В.М., директору «Силікатобетон» Мірошниченку П.М., голові профспілкового комітету медпрацівників Масловій Л.Г., директору аптеки «ЛТД»  Шапошнік І.В., директору аптеки «Астра» Ковальчуку О.Я., Кошвонос С.В., Семініхіну О.І. за прекрасні  троянди.

         Колектив лікарні дякує також  усім-усім людям, хто брав  участь у  благоустрої нашого закладу, адже усі разом ми працювали з однією метою – створити належні умови для перебування хворих у закладі та покращити якість медичної допомоги членам громади м. Суми.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов