СумДУ має таланти!

В актовій залі Сумського державного університету відбувся творчий конкурс для студентства «СумДУ має таланти». Головну університетську сцену і серця глядачів підкорювали представники всіх факультетів, аби довести: кожен із них гідний стати кращим серед кращих.

Студенти змагалися за перемогу у номінаціях «Художнє слово», «Хореографія», «Вокал» та «Гра на музичному інструменті». Факультет електроніки та інформаційних технологій представляли рок-гурт, Юлія Шпак із піснею «Оттепель» та хореографічний ансамбль. Запальний танець Батира Дурдиєва, розповідь про справжнє чоловіче кохання від Анатолія Бондаря та пісня «Savemefrommyself» у виконанні Анни Карпенко стали візитівкою факультету економіки та менеджменту. Учасниками від Медичного інституту були Марія Голуб із романтичною піснею, гуморист Роман Ступинець та хіп-хопери. Акапельна пісня Ольги Оприско, інструментальне попурі від Богдана Лебедя та Богдана Співака, а також народний танець від ТеСЕТ-івців змогли гідно виявити творчі особистості цього факультету. Гідними представниками молодого юридичного факультету стали вокалістка Олена Олексенко, Денис Солоніна з художнім читанням та Аліна Кравченко, яка виконала на фортепіано авторську композицію. А на десерт студенти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій представили на розсуд глядачів «Нічну пісню» від Альони Василеги, проникливу розповідь Яни Опарій про справжню українську жіночу душу та запальну танцювальну композицію.

Виступи учасників оцінювало поважне журі, у складі якого були: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування СумДПУ ім. А.С. Макаренка, керівник народного театру-студії естрадного вокалу «Екстрім» Наталія Фоломєєва, керівник народного ансамблю народного танцю «Барвінок» Палацу культури «Хімік» Ольга Ірбіт, кандидат педагогічних наук, доцент Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Пішун та Заслужений артист України Дмитро Будянський. У розмаїтті творчих колективів членам журі було як ніколи важно визначити переможців. Але конкурс є конкурс, і призові місця отримали:

  • номінація «Художнє слово» – Яна Опарій (ІФСК);
  • номінація «Вокал» – Анна Карпенко (ФЕМ);
  • номінація «Хореографія» – танцювальний колектив ІФСК;
  • номінація «Гра на інструментах» – рок-гурт (ЕлІТ).

Переможці отримали подарунки (мобільний телефон, фотоапарат і ноутбук відповідно) від благодійного фонду «Ти - не один, ми - разом»,почесний президент Олександр Костенко.

 Концерт завершився, глядачі покинули залу, артисти заслужено відпочивають… Та скоро сцена Сумського державного університету знову почує стукіт їхніх підборів і ритм шалених сердець, адже СумДУ завжди має таланти, які потребують вивільнення своїх творчих задумів!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов