• Сумчани взяли участь у Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу» (ФОТО)
фото
11:28, 5 липня 2016 р.

фото

22-24 червня 2016 року в спортивному комплексі «Юність», що в місті Ужгороді, відбулися фінальні змагання четвертої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Делегацію Сумщини представляла команда у складі 11 спортсменів.

Загалом медалями, дипломами та іншими подарунками за призові місця у змаганнях з 6 видів спорту було відзначено 51 спортсмена з 16 регіонів України.

У змаганнях з армспорту (вагова категорія понад 90 кг.) зайняв перше місце та здобув золоту медаль Бистров Леонід із м. Суми. У ваговій категорії до 90 кг. Бойко Микола із м. Глухів зайняв 8 місце.

У цьому виді спорту сумчани стали третіми в командному заліку. Перша сходинка п’єдесталу дісталась команді Дніпропетровської області, друга – Одеській області.

У змаганнях з дартсу 7 місце здобув Ігорь Горяєв із Охтирки.

У жінок з дартсу Канівець Наталія із Охтирки зайняла 15 місце.

У турнірі з настільного тенісу сумчани Максименко Володимир посів 8 місце, а Супрун Тетяна 22 місце. Гирьовики Олексій Коробков із Шостки (вагова категорія до 90 кг.) та сумчанин Ющенко Василь (категорія понад 90 кг.) розділили 11 і 4 місця відповідно.

Шахіст Буцик Сергій із м. Суми зайняв 7 місце.

У змаганнях з бомбаскету сумчанин Кравцов Борис зайняв 11 місце, а Шуругіна Світлана із м. Шостки - 6 місце.

У загальному заліку команда Сумщини зайняла 9 місце із 25.

Закриття четвертої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Фото 1

Фото 1

Команда Сумщини (у спортивній формі) та (справа наліво) начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Михайло Савченко, директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян, начальник відділу медико-соціальних послуг відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Суми Яна Ревенко-Литовка.

Фото 2

Фото 2

Переможець з армспорту Леонід Бистров (по центру) та директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян (нижній ряд справа).

Фото 3

Фото 3

Капітан команди Сумщини Василь Ющенко отримує кубок за зайняте ІІІ місце в командному заліку з армспорту.