Сумська область: ситуація з надзвичайними подіями за тиждень

За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 58 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж одну людину травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 6 будівель, 4 одиниці автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 40 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. Врятовано матеріальних цінностей на загальну суму більше 900 тис. грн.

У порівнянні з минулим роком в області значно збільшилась кількість пожеж. Для попередження таких випадків, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем!

Зокрема, при використанні побутових електричних приладів та обігрівачів, насамперед, перевірте справність проводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Застерігаємо – саморобні обігрівачі небезпечні. Не вмикайте одразу багато електроприладів – це може спровокувати перевантаження електромережі і, як наслідок, виникнення аварійних ситуацій, коротких замикань і загорянь.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)