Реклама
15:09, 22 листопада 2015 р.

Реєстр ЄДР

Реклама

Інформаційна база України включає відомості, отриманні правовим шляхом, з різних структурних підрозділів державного апарату. Основна маса отриманої, обробленої і збереженої інформації зафіксована за допомогою державних реєстрів. Такі електронні програми допомагають не лише у фіксації даних, але їх правильному розподілу, обробленню та наданню.

Єдиний державний реєстр

Реєстр ЄДР – повноцінна важлива ланка усієї групи державних реєстрів. Його робота направлена на організацію усієї системи реєстрації та обліку суб’єктів господарської діяльності, що розташовані на території України. Крім того, до реєстру вносяться дані про всі філії, чи відокремлені підрозділи організації.

Реєстр юридичних та фізичних осіб України дозволяє швидко та якісно надсилати усі отримані реєстратором дані до центральної бази даних. Діючи на підставі норм ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», державний службовець вносить відомості про нову ЮО чи ФОП, тим самим підтверджуючи отримання від заявника достовірних даних.

Підкреслимо, сьогодні доступний онлайн-сервіс на сайті Міністерства юстиції, де представник юридичної особи, чи особи, що бажає займатися підприємницькою діяльністю, подає повну інформацію у систему попередньої подачі документів до ЄДР. Держава гарантує збереження такої інформації про суб’єкта підприємництва в Україні, і надає у відкритому доступу лише передбачену законодавцем частину відомостей.

Документи, що включають відомості з ЄДР

Отримати дані з реєстру ЄДР можна у формі витягу, що формується за спеціальною схемою, довідки, або виписки. Кожен із цих офіційних бланків включає відомості про код ЄДПРОУ, місце розташування відповідної особи, контактні дані та вказує про усі напрямки діяльності.

Запити на отримання інформації з реєстру можна подати як безкоштовно, так і платно за допомогою ефективної онлайн-системи. Доступ до публічної інформації у цій системі працює на зразок того, що надає єдиний державний реєстр судових рішень України.

Щоб отримати необхідну інформацію достатньо зайти на електронний сервіс на сайті Міністерства юстиції та уважно заповнити форму запиту. Слід зауважити, що важливо правильно вказати код ЄДРПОУ, щоб система правильно змогла відобразити необхідну інформацію. Крім того, є можливість здійснення пошуку інформації за назвою ЮО чи ФОП, проте він є дієвим за умови досить унікального наіменування організації, так як з великого списку одноіменних фірм буде надано лише 10 перших.

Однією з основних особливостей введення у дію інтернет-звернень на отримання виписок, довідок чи витягів стало зменшення періоду очікування на результат, а також відкритість процесу, і оптимізація роботи державних реєстраторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...