Кожна сучасна людина втягнута у вир щоденної суєти - бігом на роботу або навчання, щось перекусити похапцем на шляху або взагалі забути про обід. Такий спосіб життя властивий більшості молоді, людям, які зайняті бізнесом або важкою фізичною працею. На превеликий жаль, організм людини створений не з заліза, і часто «ламається» в самий невідповідний момент. Такі «поломки» обходяться дуже дорого, як матеріально, так і емоційно, адже лікування захворювань шлунка або кишківника дороге і займає чимало часу. Якщо вас спіткала така прикрість, як біль в шлунку, печінці, жовчному або підшлунковій залозі, то лікування в моршині саме те, що вам потрібно.

Туристична компанія «Едвард - тур» з 2011 року надає послуги з організації поїздок до відомих оздоровчих комплексів України, які розташовані в Трускавці, Моршині та Східниці. Доступні ціни, досвідчені менеджери і привабливі умови для постійних клієнтів - все це принципи роботи, що лежать в основі діяльності «Едвард - тур».

Гордістю компанії є оздоровлення в місті Моршин. Тут величезний вибір готелів і санаторіїв з номерами - від бюджетних стандартів за ціною 370 грн. за добу до апартаментів по 1200-1600 грн. за добу.

Для чого їхати в Моршин, якщо всі лікувальні процедури можна пройти в міській поліклініці? Відповідь на це питання проста - унікальна вода з природних бюветів, чисте повітря і розвинена інфраструктура зроблять лікування цікавою і приємною подією. Так, вибираючи санаторій, клієнт повинен врахувати список необхідних медичних послуг і розваг. Ціна путівки залежить від сезону - влітку і в новорічні свята вона досягає свого найвищого рівня. Залежно від обраного пакета послуг, в путівку входить:

- проживання з харчуванням або без. Харчування можливо в двох варіантах - сніданок або повноцінне меню на цілий день;

- походи в бювет з лікувальною водою на території санаторію;

- відвідування масажних і спа-процедур;

- відвідування кваліфікованих лікарів діагностичного і лікувального профілю;

- тренажерні зали та фітнес-центри з сучасним устаткування і досвідченими

тренерами;

- заняття аквааеробікою в басейнах під контролем тренера.

Крім лікування кожному гостю доступна розвинена інфраструктура для відпочинку і яскравих вражень: поїздки по канатній дорозі, екскурсії до фортеці Тустань, поїздка на колоритному карпатському трамвайчику і ін.

«Едвард - тур» - чудова компанія для гарного відпочинку та лікування.