Сімейна поліклініка - консультації лікарів, підписання декларацій, прийом хворих дорослих та дітей

Сумы, Улица Куликовская, 27
11.33 очень хорошо
Обслуживание
12
(7 оценок)
Месторасположение
11.1
(7 оценок)
Цены
10.9
(7 оценок)
230 просмотров в июне
Я рекомендую
4 человека рекомендуют

Фотоальбомы (1)

Информация о компании

Медицина, здоровье / Медицинские и оздоровительные центры
Сімейна Поліклініка в м.Суми розпочала свою роботу з обслуговування жителів Сумщини.У нас проводяться консультації терапевта, невролога, отоларинголога, офтальмолога, хірурга, дерматолога, педіатра, кардіолога, гастроентеролога. Сімейний лікар оформлює декларації на обслуговування, проводить прийом хворих дорослих та дітей (з народження) з видачею довідок та лікарняних листків (за необхідністю). В поліклініці проводяться безкоштовні базові дослідження, гарантовані державою, пацієнтам, які підписали декларацію на обслуговування: аналіз крові, сечі, холестерина, глюкози крові, ЕКГ, вимірювання артеріального тиску, зросту, ваги, спірометрія та базові швидкі тести.В поліклініці проводиться...

Сімейна Поліклініка в м.Суми розпочала свою роботу з обслуговування жителів Сумщини.

У нас проводяться консультації терапевта, невролога, отоларинголога, офтальмолога, хірурга, дерматолога, педіатра, кардіолога, гастроентеролога. Сімейний лікар оформлює декларації на обслуговування, проводить прийом хворих дорослих та дітей (з народження) з видачею довідок та лікарняних листків (за необхідністю).

 В поліклініці проводяться безкоштовні базові дослідження, гарантовані державою, пацієнтам, які підписали декларацію на обслуговування: аналіз крові, сечі, холестерина, глюкози крові, ЕКГ, вимірювання артеріального тиску, зросту, ваги, спірометрія та базові швидкі тести.

В поліклініці проводиться забір біологічного середовища (крові) для широкого спектру лабораторних досліджень (біохімічних, клінічних, гормональних, імунологічних та інших), які будуть виконані нашим партнером клініко-діагностичною лабораторією «Сехмет».

В поліклініці проводяться всі види профілактичних оглядів: на роботу, на навчання у ВУЗах та школах, для відвідування дитячих садочків, басейну з видачею довідок.

Ми знаходимося за адресою: м.Суми, вул. Куликівська, 27

Наші контакти: тел. (0542) 700-333, (095) 189-20-10.

e-mail: [email protected]

Запрошуємо Вас і Ваш колектив до співпраці!

Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Месторасположение
0/12
Цены
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: