Oscar Music Awards від Lords of the Sound.

25 грудня 2016 року, у Вінницькому будинку офіцерів ВПС України, відбудеться концерт «Oscar Music Awards» від Lords of the Sound! Музика, визнана світом!

Відомий оркестр Lords of the Sound постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа. Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів.

І ось нарешті, ми підготували, найбажанішу довгоочікувану програму «Music Oscar Awards»! У неї увійдуть добірні композиції тільки з тих кінострічок, що були нагороджені найпрестижнішою кіно-премією Oscar. Або, щонайменше, були номіновані на отримання премії за «Кращу музику до фільму».

То ж, для вас прозвучить жива симфонічна музика з таких культових кінокартин: Володар перстнів, Пірати Карибського моря, Гаррі Поттер, Зоряні війни, Гравітація, Запах жінки, Аватар, Матриця, Скажений Макс, Кримінальне чтиво, Мерзенна вісімка, Початок, Список Шиндлера, Король говорить, Отель Гранд Будапешт, Артист, 007: Координати Скайфол, Гладіатор, Титанік, Мулен Руж, Пурпурний дощ, 5 елемент.

У цій програмі немає зайвого, кожен фільм з цієї «золотої збірки» має свою багату історію та гідний бути улюбленим.

Яскравим доповненням витонченого концерту стане супровід музикальних творів авторським відеорядом з елементами 3D, а дотепні витівки диригентів та ведучого, додадуть присмаку в море позитиву та гарного настрою.

Ми пропонуємо не просто відвідати концерт. Ми запрошуємо вас провести з нами вишуканий вечір та насолодитись довершеною узикою у виконанні симфонічного оркестру. 

Вдягайте елегантне вбрання та відчуйте смак витонченості разом з Lords of the Sound!

В концерті приймають участь музиканти оркестру, у повному складі.

Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.

Продюсер: Андрій Новаторов.