Охрипшая душа

Прес-реліз концерту лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Суми 2016» пам’яті Володимира Висоцького.

«Охрипшая душа» - постійно діючий (двічі на рік) фестиваль пам’яті Володимира Висоцького вперше відбувся 25 січня 2010 року в музичному клубі «Nова Січ» м.Горлівка зі статусом регіонального під патронатом міського голови Євгена Клепа за меценатської підтримки Юрія Жука. Високий творчий рівень фестивалю одразу привернув увагу глядача, ЗМІ, поетів та музикантів самих різних напрямків - від бардів до рокерів та реперів і вже із літа 2010 року адміністрацією Донецької області його офіційно було включено до числа найбільш значущих культурних подій регіону.

Починаючи з 2014 року ми проводимо наш бард-фест у Києві у ранзі Всеукраїнського фестивалю:

25.07.2014р. – на літній естраді Маріїнського парку (т.зв. «Мушля») та

26.07.2014р. – на Майдані за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», РЦ «Гіперіон» та арт-аґенції «Nова Січ».

25.01.2015р. – в «Українському Домі» та

25.07.2015р. – на сцені «Мушлі» за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», БФ «Мир і Ко» та арт-аґенції «Nова Січ».

17 квітня 2016 року в приміщенні Театру Юного Глядача відбудеться концерт лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Суми 2016» пам’яті Володимира Висоцького.

Це заслужена артистка України Світлана Мирвода, відомі барди Дмитро Долгов, Інна Труфанова, Юрій Євсєєв, кобзар Василь Живосил Лютий, рок-гурт «Фата Моргана» та інші. Володимир Висоцький був і є моральним авторитетом у духовній боротьбі із тоталітаризмом та улюбленим автором і виконавцем для мільйонів прихильників в Україні та світі.

Творчий спадок Митця вражає своїм величезним обсягом та різноманітністю і інтерес до нього з роками не згасає, а скоріше навпаки – цей бунтар та незламний борець за людську гідність стає нам ще більш близьким та зрозумілим.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

В Сумах для котят и щенков будут искать дом
16 декабря, 11:00
«PUPPY KITTY WINTER FEST»

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать