Cуми очікує грандіозна подія. До свого десятиріччя компанія «Світ шоу» готує для сумчан новий арт - проект. 27 квітня 2012 року в театрі імені Щепкіна компанія «Світ шоу» презентує проект «10 – років – ми найкращі».

Своїм ювілейним концертом компанія прагне довести сумчанам, що справжні артисти працюють тільки «наживо». В цьому однозначно впевнена один із керівників арт - проекту заслужений діяч естрадного мистецтва України Євгенія Бистрицька.

- Ми хочемо бути чесним і відвертим зі своїми глядачами та слухачами, не хочемо ображати їх «фанерним» виконанням, а прагнемо подарувати їм живе звучання пісні, одним словом - показати світ справжньої музики. В цьому концерті ми вирішили об’єднати все найкраще - джаз, хіти світової естради та сучасної популярної музики. В проекті «чесної» музики ми зберемо всіх їх разом. Не розкриватиму всіх секретів, але обіцяю, що байдужим наш концерт нікого не залишить.

Над створенням арт – проекту працюють Євгенія Бистрицька, естрадний оркестр УМВС України в Сумській області під керівництвом заслуженого артиста естрадного мистецтва України, капітана міліції Євгенія Кондакова, дует «Віва» у складі заслужених артистів естрадного мистецтва України Олега Подольського та Олександра Алфьорова, естрадні виконавці Леонід Вівсюк, Марина Гога, Марина Капля, маленька зірочка Тетяна Сипченко. Разом з нами працюватимуть бас-гітаріст Вадим Губенко, піаніст Євген Матвєєв, соло- гітаріст Олександр Олійник, шоу – балети «Едем» та «Артес», виконавець бітбоксу Іван Півоваров та відомі КВНщики міста.

Всі артисти працюватимуть тільки НАЖИВО! Ми любимо та шануємо свого глядача! З повагою, компанія «Світ Шоу».