“Вар’яти-шоу” - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони - справжні улюбленці публіки. За майже шість років існування “Вар’яти-шоу” всім довели, що україномовний гумор - це гумор найвищого ґатунку!

 «Ми просто намагаємося показати більшості наших глядачів, що сучасний український гумор конкурентоспроможний!розповідає очільник шоу, телеведучий Сергій Притула. –І якщо хтось вважає, що на наші концерти ходить тільки україномовна публіка, то він помиляється. Для того, щоб сміятися з україномовного гумору, не обов'язково бути носієм української мови, досить її просто розуміти. Тому що коли людина сміється, то останнє, про що вона подумає: «А якою мовою мене тільки що розсмішили?!»

Не маючи телеверсії, минулого року хлопці дали більше 100 концертів в Україні та за її межами, а на початок 2016 вже заплановано більше 40 виступів. Ті, що вже відбулися – всі з аншлагами (а в деяких містах – і по два поспіль).

В новому місті більшість глядачів вперше бачать “Вар'ятів”. І якщо спочатку всі йдуть “на Притулу”, то з першого ж номера розуміють, що “Вар'яти” - це не шоу одного актора: всі учасники, безсумнівно, - королі жартів і адепти сучасного українського гумору.

“Вар'яти” сьогодні – це шестеро артистів, які протягом усього концерту ні на мить не дають нудьгувати. У їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса – лише теми з нашого життя. Ти разом з ними смієшся над стосунками чоловіка й дружини, усмоктуєш любов зятя до тещі, радієш пожежі в податковій, стежиш за депутатами в аквапарку, разом з Притулою спілкуєшся в єгипетському барі з барменом. І ці історії - одна смішніше за іншу. А ще вони майже не жартують про політику.